Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legfurcsább,...

Mi volt eddig a legfurcsább, vagy legbizarrabb dolog, amit a Google Street Viewen találtatok?

Figyelt kérdés

[link]


Miskolc, 2019. A Volvo körül álló 2 embernek valószínűleg nagyon nem tetszett, hogy a Google-s kocsi épp akkor ment arra. A fószer még be is mutat a középső ujjával, a másik személy pedig utólag teljes kitakarást kérhetett. Ezt az imént találtam, ez ihlette a kérdést.

Ti eddig milyen furcsa, extrém, vagy durva dolgokat találtatok a Google által készített utcaképeken? Kíváncsi lennék, láttatok-e már hasonlót, vagy esetleg valami más érdekességet.

Tudtok ilyesmiket mutatni?



2022. jún. 15. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Tele a net ilyen keresésekkel.

Ezeket nézegetve talán egy emberrablás volt a legdurvább, ahogy összekötözve berakták az embert a kosi csomagtartójába.

2022. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Magamat, ahogy a két gyerekemmel sétálok.
2022. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit magam találtam volna olyan nem volt semmi extrém, csak mások gyűjtéseiben láttam én is ilyen durva dolgokat.


Mondjuk nálunk csak annyi volt vicces, hogy a mi házunkat (vagyis a szüleim házát - én már nem lakom ott) pont akkor fotózta a google, amikor jött a pöcésautó, és rohadt röhejes lett az egész kép, ráadásul asszem apukám is benne volt egy nem túl dekoratív kertimunkás "öltözékben" :D


Igazából én azokon szoktam baromira röhögni, és ebből rengeteg van, amikor magánemberek idióta vagy teljesen irreleváns fotókat töltenek fel a gm-re, hozzárendelve egy adott helyszínt, amihez semmi köze a képnek.

2022. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Újpest, Kámfor utca, 2014

[link]

😄

2022. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azóta nem találom, de út mellett lopott fát az öreg és a téli kopár, levél nélküli ágak mögött akart elbújni.
2022. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Részegen biciklivel fetrengo falusi jómunkásember.
2022. jún. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Angliában láttam valahol, tán Leicesterben hogy egy szakadt csávó épp akkor okádott az útra fényes nappal.

Illetve Floridában volt felülnézeti képen egy kocsi egy tóban, ezt mondjuk nem magam találtam mert a híradó hozta le hogy valaki észrevette és ez alapján szedték ki a rendőrök, kiderült hogy valami X éve eltűnt ember oda hajtott bele és fulladt meg. Lecsekkoltam, tényleg ott volt, de szerintem frissült már azóta.

2022. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nagyon brutális dolgokat nem láttam, és nem is kerestem direkt best ofokra. Egy orosz Google Street View koppintáson (már nem látezik az oldal) anno az exanyósjelölt rajta volt, amikor elgyötört arccal vitte haza a Coopból a cekkert :D.
2022. jún. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!