Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak az embereknek, akiknek...

Azoknak az embereknek, akiknek ügyfélkapu van, azok menősködnek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én gondolom máshogy, mert én néha gondolok, meg mondok olyanokat, hogy ha más meghallja, volt hogy azt mondta, hogy olyanokat mondot, hogy az embe haja égnek áll.


Térjünk a lényegre. Akik ügyfélkaput csináltattak, azok azért csináltatták, hogy menők legyenek, vagy ilyesmi?


Amikor középiskolában utolsó éves voltam, akkor kezdődött az, hogy az embereknek lett mobiltelefonjuk, de a régi nyomógombos. Okos még nem létezett, de nyomógombos színes kijelzős igen. A suliba mindenkinek sima fekete betűs kijelzős volt, ha emlékeztek akkor kis kijelzősek voltak zöld vilàgítással. Ha valakinek színes kijelzős volt a suliba, akkor az elterjedt és mondtàk, hogy azért kért olyat a szüleitől, mert hogy menősködjön a suliba, hogy neki olyan van. Ma 2022-ben meg már, akinek a legmodernebb kettéhajthatós okostelefonja van (mint 1 könyv), az sem menő.


Ma sokat hallottam az "ügyfélkapu" szót, mert a kormányablakba voltam.

Egy férfi ott mondta, hogy neki ám van ügyfélkapu és a fotelből hátradőlve intéz mindent?


Kérdésem, hogy akinek ügyfélkapu van, az menősködik, vagy nagyra képzeli magát (tudom nem mindenki), vagy csak én képzelem félre a dolgot?


Nekünk pl. a családban senkinek nincs ügyfélkapuja (tudtommal🙂).



2022. jún. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
99%

"Akik ügyfélkaput csináltattak, azok azért csináltatták, hogy menők legyenek, vagy ilyesmi?"

Nem. Én azért csináltattam, hogy ne kelljen minden ügy miatt a kormányablakban sorban állni.

2022. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%
OMG! 😂😂😂😂
2022. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kellett ugyfelkaput csinalnom mert a munkahelyen kertek, es azota mindent oda kuldenek es kerem is mert sokkal jobb igy.
2022. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

"OMG"


Na az meg mi???

2022. jún. 15. 21:52
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálnak az emberek ügyfélkaput, hogy megspórolják a folyamatos utazgatást és sorban állást. Nem csak kormányablakos dolgokat tudsz elintézni ott, hanem például egy vérvétel eredményét is le tudod kérni már másnap.


miért nehezítenéd a saját életed a felesleges időhúzással, amikor ott van minden pár kattintásra.

2022. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Az ügyfélkapu baromi menő dolog! Ha neked nincs, nem tudod miből maradsz ki...
2022. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%
Kerdező, mosni is a patakra jártok? 😂
2022. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Azért csináltam ügyfélkaput, mert az adóbevallásomat elektronikusan csinálom. Vállalkozóként már legalább 20 éve nem is adhatom be másképp, csak elektronikusan.
2022. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy amish vagy?
2022. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Az én munkámhoz cégkapu kell, az pedig nincs ügyfélkapu nélkül... De szerintem ma már az emberek nagy részének van ügyfélkapuja. Sosem hallottam senkit "menősködni" ezzel.

Szerintem neked igazából fogalmad sincs, mi ez és mire való.

2022. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!