Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vizes lesz rajtam a farmer es...

Vizes lesz rajtam a farmer es latszodik, miert csak en vagyok igy?

Figyelt kérdés

Miota ez van velem hogy a melegben még telen is vizes lesz rajtam a nadrag es latszosik is, figyelek masokat es barki barmilyen kover barmilyen nadrag van rajta nem latszik rajta vizesnek

Akkor en miert vagyok igy?

Fekete nadragon kivul mast nem tudok felvenni mert ha pl leulok a buszon es ulok 1 orat mire felallok a nadrag olyan vizes lesz rajtam mintha a mosogepbol vettem volna ki

Pedig nem vagyok kover. 166centi es 60kilo

Mi bajom van?


2022. jún. 16. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Valami bajom van
Masok is vannak igy
Rossz ruhakat hordok
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy és mennyit iszol egy nap?


Tinédzser korban jellemző, hogy az ember túl izzadékony, föleg ha sokat iszik.


De az is lehetséges, hogy az anyaggal van gond. Nem tudom milyen ruhákat hordasz, próbàlj szellősebbet venni.

2022. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mármint nem vizes lesz, hanem beleizzadsz? Tényleg próbálj ki más anyagú és más szabású ruhákat is, de egy kivizsgálásra is elmehetsz, hogy nincs-e hiperhidrózisod.
2022. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen izzadós ember sajnos, nekem is van ilyesmi gondom, csak nem a nadrágokkal. Én naponta 2-3 alkalommal átveszem a felsőmet, mert nekem meg a hónaljamnál van mindig folt. És ehhez az sem kell, hogy melegem legyen. :(
2022. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden ruha ilyen? Vagy csak a farmer?

Hordjál mást.

Menj el háziorvoshoz.

Szerintem nem normális, ha ennyire beleizzadsz.

2022. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rólam minden napszakban dől a víz. Télen, nyáron. Ez van.
2022. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszonyatosan erősen izzadtam 17-18 éves koromban hormonproblémák miatt, a hónaljamon mínuszokban pulóverben is ott volt a folt, de egy farmerben még nekem sem volt ilyen gondom. Szerintem mindenképp menj el orvoshoz.
2022. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Látnál engem.. Tiszta víz a pólóm a hátamon mindig, télen is. Nem tudják az okát az orvosok. Minden lelet negatív. Apum is ilyen. Ez genetika, vagy idegrendszeri probléma, esetleg hormon zavar.
2022. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj orvoshoz. Nálam volt már olyan, hogy 2,5 órát ültem a buszban a nyáron, és szó szerint folyt a lábamról a víz. A buszban nem volt légkondi, nagyon meleg volt, percenként néztem az időt, egyszerűen úgy éreztem, hogy megbolondulok abban a melegben. Viszont ez csak a nagy meleg miatt volt, de szerintem ha ez mindig fennáll, legyen tél, legyen nyár, az nem éppen normális.
2022. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Légkondicionáló működésén is lehet takarékoskodni.Akkor szoktak az emberek napközben pólót cserélni.
2022. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Az izzadást a vegetatív idegrendszer szabályozza, lehet, hogy vegetatív idegrendszeri zavarod van. Elmennék a háziorvoshoz ezzel a panasszal.
2022. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!