Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi köti leginkább röghöz az...

Mi köti leginkább röghöz az embereket szerinted?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. jún. 21. 09:29
A kérdező szavazást indított:
Az ingatlan.
A munkahely.
A házasság.
A szülők.
A gyerekek.
Az iskola.
A hitel.
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huhh de jó költői kérdés... Utálom a falumat, mégis el nem adnám az őseim házát, máshova nem is tudom, hogy tudék-e igazán hazamenni....
2022. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

🍏

- Fizikai szinten az ingatlan.

- Érzelmi szinten a család. Bár van, aki az ingatlanja iránt is “érez” (ragaszkodik).

2022. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bezártság, a lehetőségek korlátozott volta, a szabadság hiánya.
2022. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha lett volna olyan, akkor a "Lehetőségek" -re kattintottam volna.


- Nekem a családi házam pl. Borsodban van, de Tolna megyében élek és dolgozom. Ha van rá lehetőség (ami jobbára pénz), a ház nem kizáró tényező a költözéshez.

- A jól fizető állás már az, de ebből nagyon kevés van ami helyhez kötött.

Talán Budapestre igaz a munkahely legjobban, ott a lehetőségek és a bérek sokkal magasabbak mint máshol vidéken.

- A barátok szerintem csak addig kizáró ok a költözésre, amíg nem alapít családot az ember. Aztán (jó esetben) megváltoznak a prioritások az ember életében.

- Házasság (? - az asszony láncra van verve a pincében?), szülők, gyerekek, iskola szerintem nem igazán köt röghöz, nem olyan mérvadóak az ember életében.

- A hitel sajnos nem olyan hogy csak adott városban kell fizetni, amíg a seggemen maradok addig nem :( Inkább a költözésre, munkahely váltásra ösztönöz szerintem.

2022. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A félelem az újtól.
2022. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!