Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok leginkább olyan...

Szoktatok leginkább olyan embereket törölni a facebook ismerőseitek közül, akik folyamatosan posztolnak és semmi érdekes nincs a posztjaikban?

Figyelt kérdés
Unokatesóm minden nap posztol eszeveszetten a napjába és volt 2024 ismerőse és már csak 1983 ismerőse van. Minden nap csökken az ismerősei száma.
2021. jún. 2. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt még nem szoktam törölni őket, de ha valaki sokat posztol vagy csak olyanokat, ami engem egyáltalán nem érdekel, akkor ki szoktam követni. Csak egy gombnyomás és ott "helyben" meg is tudom csinálni, nem kell az adatlapjára átmenni vagy bármi ilyesmi. Nekem ez így kényelmes megoldás, a másik erről nem tud, továbbra is az ismerősöm marad, csak nem fogom látni a hírfolyamomban amiket megoszt.
2021. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Én személy szerint annyit szoktam csinálni, hogy leállítom a követést, akkor nem jelenik meg nekem minden, amit posztol. Kitörölni akkor szoktam, ha olyasmiket posztol ki, ami folyton felidegesít, pl. ami most aktuális, aki minden Covidos hírt megoszt és ott osztja az észt /akár az oltás ellen, oltás mellett, de szörnyű mik mennek néha:D/
2021. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel, hogy ki mit posztol, nem szoktam nézni. Csak a munkámhoz kell a fb.
2021. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kikövetem. De volt már rá példa, hogy töröltem is, de az illető nem volt már közeli ismerősöm. (Random gyerek, akivel egy általánosba jártam, de még csak évfolyamtársam se volt)
2021. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Persze unokatestvérem úgy szerzett azelőtt 2024 ismerőst, amiből most maradt 1983 hogy random embereket jelölgetett be és mondta, hogy a legtöbb ismerősét nem is ismeri, de őt ez nem zavarja, neki így kényelmes.


Feltételezés szerint akkor szoktak valakit az ismerőseik közül kitörölni, ha rohamosan eszeveszetten posztol, amellé meg nem is ismerik az illetőt.

2021. jún. 2. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan posztolgatna sokat, akit nem is ismerek, csak egyszer régen visszajelöltem, akkor én is inkább törölném és nem csak kikövetném. De ilyen még nem volt, nem szoktam csak úgy ismerősöket gyűjteni és bárkit visszajelölni.

1. voltam

2021. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
LeállÍtom a követést vagy szűröm. Amúgy én is szoktam olyanokat postolni, amiket inkább magamnak, mint a közösségnek, hogy később, ha keresem, meglegyen. Mondjuk nincs is 2024 ismerősöm, csak 200
2021. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom valas elott elerte a napi 47 megosztast. Mar az erdekesseg miatt szamoltam direkt, de aki tiz folott posztol, plane szerintem faszsagot, arrol legalabbis leiratkozom.
2021. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze nem csak attól függ, hogy valaki fontos-e ahhoz, hogy az ismerősöm legyen, hogy most posztol, vagy nem posztol, hanem, hogy nekem van-e bármi hasznom abból, hogy az ismerősöm az illető.


Nem ismerem, de régebben visszaigazoltam, vagy ismerem, tudom, hogy az illető kicsoda, de nem beszélünk, ha meg néha írok neki, akkor gyakran előfordul, hogy beáll a csönd. Na akkor úgy egyértelmű, hogy nem csak kikövetem, hanem ki is törlöm az ismerőseim közül.

2021. jún. 2. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem követek senkit, nem osztok meg semmit, ez is egy megoldás.
2021. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!