Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ír ki valaki ide egy...

Miért ír ki valaki ide egy kérdést, ha már eldöntötte mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Pl van Rozi akit hátbaszúrt a legjobb barátnője. Kiír ide egy kérdést (lehetőleg jó hosszút) amiben leírja hogy jaj most megbocsásson? Vagy ne? Jön 10-15 ember akik idejüket arra áldozzák hogy mérlegeljék a helyzetet és ténylegesen segítsenek. Majd Rozi leírja hogy "ja amúgy már eldöntöttem hogy megbocsájtok". Akkor minek kellett a kérdés?

2022. jún. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen kérdések nagy része trollkodás, kattintásvadászat.
2022. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy valaki megerősítse a döntésüket.
2022. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában megerősítést várnak, a többi válasszal nem foglalkozva. Vagy csak jól esik nekik kiírni magukból, mert nincs akinek elmondhatnák.
2022. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert megerősítésre várnak. Én is írtam már ki ilyen kérdést. 10-en azt írták, hogy ne tegyem, de megtettem. Hát na, ilyen az ember.
2022. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az is benne van, hogy a kérdező csak virtuálisan, ismeretlenül "kemény". A való életben nem meri megmondani Rozi a Marisnak a gondját, ehelyett itt kezd el ömlengeni és elméleteket gyártani, vagy éppen a feszültséget levezetni a válaszolókon.
2022. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel már önmagában eldöntötte, hogy megbocsájt és bár tudja, hogy nem kéne valamilyen indoknál fogva mégis meg akar bocsájtani és ezért kell neki a megerősítés a többi felhasználótól. Olykor régi a történet, ám valami miatt felidézik esetleg nem tudták elengedni és ezért osztják meg a kérdést, mintha aktuális volna, de csupán kíváncsiak, hogy ha visszamehetne az időben és más lenne a helyében, ki hogy döntene.
2022. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!