Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihasználás lenne?

Kihasználás lenne?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen tetszek egy velem egymagas szőke kék szemű gyönyörű ukrán csajnak és nem hinném hogy hosszútávú kapcsolatra jó ötlet lenne összejönni vele!Csak egy buli után csókolóztunk, még kolléganőimmel

voltunk bulizni.(attól tartanék, hogy elpazarolom vele az időt mivel már 29 vagyok és ki tudja meddig marad!)

Tudom túlgondolom és csak élvezni kéne a helyzetet, de valamiért már a családos emberek élete jobban bejönne!

Az a baj, hogy hozzá képest kevésbé szép magyar nők akarnak velem lenni és a hozzá hasonlóak meg "kevésnek" tartanak.

(nem vagyok szent, bocs hogy így fogalmazok, de tuti nem hagyom ki ha szexelni akar!)

Mit tegyek?



#hormonok VS lelkiismeret
2022. jún. 21. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem mi a kérdés.
2022. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
húzd meg aztán keress komoly kapcsolatra egy kevésbé szép magyar nőt aki szeret
2022. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

🍏

Mit tegyél?


Nőj fel.

Akinek a családos ember élet bejön, annak ideje kijózanodnia.

Mert, bár fontos lehet a lánynál a külső, de igazán gondolkodásban és hozzáállásban válsz férfivá.

De te még csak a - külső alapján - való választásnál tartasz.


Hosszútávon a nő gondolkodása és hozzáállása fog számítani.

2022. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

(Igazából feleségnek is elfogadnám ha majd rendesen tudunk beszélgetni, nem csak fordítóval, de van bennem egy kis félelem, hogy ha gyerekünk lenne, elvinné olyan messzire!)

Szürreális és égés részemről, hogy ilyen dolgok is eszembe jutnak pedig lehet csak szórakozni szeretne velem és igazából ő használ ki engem(ami nem baj)!

2022. jún. 21. 20:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem pontozok!

Csak előre szóltam!

2022. jún. 21. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

🍏

Kedves kérdező!

Tudom, hogy nem te pontoztál le, hanem az a jó pár debil, aki érvelni nem, csak mint valami kis majom, már értékel is.

2022. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!