Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messenger elerheto jelzesnek...

Messenger elerheto jelzesnek lehet hinni vagy ossze vissza jelez?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek ra ti hogy vettetek eszre mert egyre jobban idegesit

Van egy fiu akivel ott beszelek, es habar nem ott elem az eletem meg semmi ilyesmi (csak messengerem van) eleg rossz erzes hogy azt jelzi a messenger hogy hogy elerheto de nem nezi meg amit irtal orakig, es amikor mondtam neki azt mondta hogy attol mert elerhetonek jelzi nincs a kezeben a telefon.

Nem tudom higyjek e neki, eleg rossz erzes

Meg olyan is van hogy hajnali 1 kor elerhetonek mutatja amikor 4 kor kel, es ha ilyenkor tenyleg fent van valakivel beszel

Ti hogy vettetek eszre? Mennyire pontos a messenger?

Amikor be van kapcsolva a mobilnet vagy wifire kapcsolodik van olyan hogy mar akkor is elerhetonek mutat?


2022. jún. 23. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Ha elerheto akkor epp messengerezik
Attol mert elerhetonek mutatja nincs fent , ossze vissza jelez
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Engem csomószor van hogy elérhetőnek ír ki, pedig nem vagyok az. Pl:

-Ha valaki üzenetet küld

-Ha épp játszok, a telómon meg közben zenét hallgatok

-Ha munka közben hallgatok zenét

-Ha épp csak megébredtem és megnyomtam a telefont hogy kiírja, mennyi az idő

Egyébként én úgy vettem észre hogy az elérhető állapot elrejtése is elég összevissza van. Anyumat pl van hogy 1 percre nem mutatja, mintha levette volna, aztán megint, pedig erősen kétlem hogy percenként váltogatja.

2022. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Össze vissza jelez akkor.
2022. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Vannak pontatlanságok, én ezért kiszoktam kapcsolni a wifit/mobilnetet amikor ténylegesen nem kell, éjszaka mindig.
2022. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Meg amikor a messengeren beállítod a "nem elérhető" státuszt (tehát kikapcsolod) akkor ha rámész a facebook appra "mi jár a fejedben" mező alatt vannak az ismerőseid akik elérhetőek (elvileg) na engem kikapcsol állapotban ott mindig zöldnek mutat...
2022. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Teljes összevisszaság az elérhető állapot, nem mérvadó.

Például jártam már úgy, hogy egyik barátnőmmel írogattunk és mindketten a chatben voltunk, neki mégis azt írta a Messenger, hogy 1 órája volt elérhető. Vagy rendre zöldre "villantam", valahányszor üzenetet kaptam, pedig se bejelentkezve nem voltam sehol, se net közelben.

Szóval már én is kikapcsoltam, de azt nem tudom, hogy mennyire tartja magát ehhez az app/felület.

2022. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan hogy napokig nem nézi meg vki akinek irtam.Amugy meg elerhető.Szoval az én esetemben ez nem mérvadó, számomra ez azt mutatja h.totál erdektelen...hogy diplomatikus legyek😁
2022. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!