Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges az, aki hulladéknak...

Beteges az, aki hulladéknak könyvel el bizonyos embereket csak azért, mert lassan írnak vissza Messengeren, órákon, vagy akár napokon át nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt a szót használnám. Inkább simán hülye és türelmetlen. Van egy ismerősöm, tele volt a nemlétező tököm tőle. Nekem panaszkodott, amikor a "háreme" aktuális tagja nem írt vissza, pedig már látta... néhány perce, egy órája, hajnalban (pedig tudja, hogy akkor kel fel a fiú, szóval tudott volna válaszolni), tegnap... Pedig most elérhető. Uram, gyere le... idegesítő. Mindezt úgy, hogy ő sem arról híres, hogy azonnal visszaír. Igen, amikor ismerkedik, rögtön, de egyébként nem szokása, csak ha úgy van nagyritkán kedve. Mondtam neki, hogy lehet ezer más dolguk, és mondta, hogy igen, de na... akkor is írjon vissza!!! -.-'
2022. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen...
2022. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez az a tipikus emberfajta, aki már tényleg nem tudna internet nélkül létezni, és már azt képzeli be magának, hogy mindenki 0-24-ben azon lóg, mint majom a fán.
2022. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
4-es ezt le lehet így egyszerűsíteni, de amikor azt látod hogy elérhető, hogy amikor veled van nem szakad le a telefonjáról, de neked meg nem ír vissza arra hivatkozva hogy dolga van, stb, az joggal esik rosszul
2022. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább hülye. Velem itt az oldalon volt ilyen, nem vagyok itt minden nap és egyszer amikor beléptem látom , hogy jött 2 privát üzenet. Egy csávó írt 2 üzenetet, az egyikben az volt, hogy szívesen ismerkedne velem (egyébként nagyon kedves és normális üzenet volt, vissza is írtam volna neki), a második üzenetet 1 órával később írta, mint az elsőt és annyi volt benne, hogy anyádat, ha nem írsz vissza!

Persze ezek után nem írtam vissza, sőt még le is tiltottam...

2022. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Azért rohadt idegesítő tud lenni, amikor valakitől tényleg nagyon fontosat kérdezel, amire minél előbb várod a választ, megnézi, és napokig cseszik visszaírni vagy egyáltalán nem válaszol rá...

Pedig, tudod, hogy tudja rá a választ! Mégis tojik válaszolni...

Na, ilyenkor menjen melegebb éghajlatra az illető...

2022. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem kifejezetten parasztság nem írni vissza valakinek, főleg ha az a valaki kifejezetten olyan dolgot ír amire választ vár (segítségkérés például). Az egy dolog hogy nem ír vissza valaki 10 másodpercen belül, nyilván az nem elvárható, de amikor napokon, heteken át nem ír valaki, miközben állandóan elérhetőnek jelzi a rendszer, meg azonnal látta mikor írok neki, szerintem annál nincs lejjebb. Én sajnos rendszeresen futok bele ilyenekbe, főleg nőknél, tök mindegy a való életben milyen a viszonyunk, illetve mit mondok, kérdezek, kérek, akármi, 10-ből 9 alkalommal egyáltalán nem írnak vissza, mintha legalábbis letörne a kezük. Akiben annyi sincs hogy annyit odaírjon hogy "Bocsi nem tudok segíteni/nem érek rá/nem értek hozzá/akármi", az egy büdös bunkó, nincs mit szépíteni. Gondolom ha milliomos szépfiú lennék, akkor 30 másodpercenként küldenék a szívecskéket.

Szóval kérdező nem, nem vagy hulladék. Az a hulladék akiben annyi minimális emberi érzés és kulturáltság sincs hogy ha valakivel nem hajlandó szóba állni akkor ezt legalább egyenes módon közölje vele.

2022. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!