Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki nem...

Van még valaki, aki nem mondott el valami fontos információt, amit igazságként kezel, majd bizonyítékokkal is tudja igazolni az állítását?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
????
2022. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap 3x voltam sz*rni. Eddig azt nem mondtam el senkinek, de be tudom bizonyitani.
2022. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem minden ember szeret egy üggyel sokat foglalkozni, főleg ha annak, hogy nem osztod meg semmilyen negatív következménye nem lesz, csupán egy-két haragos tekintet. A fontos információ megosztása pedig pont ehhez vezetne, hiszen amíg elmagyarázod, bizonygatod az igazadat, visszakérdeznek, arra reagálsz megy az időd, fogy az energiád, míg ha elhallgatod az információt, ami tisztázna téged és csak elfogadod, hogy te lettél beállítva ludasnak, hamar le is zárjátok a témát.

És nem minden ember érzi fontosnak, hogy megosszon információkat vagy az életéből különösebb történéseket.

2022. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!