Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is fel szokott borulni a...

Más is fel szokott borulni a strandon az úszógumival vagy csak mi voltunk szerencsétlenek?😂

Figyelt kérdés
Kaptunk egy gumi fánkot/matracot és azzal kellett a vizen lebegni egy forgó medencében. Eleve nehéz volt beleülni, nem hogy még lökni magad és mikor ki akartunk szállni a végén akkor hátra borultunk. Szerintetek nem néztek bolondnak minket?😂

2022. jún. 26. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Kit érdekel ki néz bolondnak téged egy olyan helyen, ahova szórakozni mész?

De amúgy, forgómedencében egy hasonló nagy úszógumival könnyű felborulni. Úszómester voltam, ezer ökörséget láttam, én nem lepődöm meg semmin, meg nem nézek bolondnak senkit ilyen helyen ilyenekért.

2022. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A strandolás erről szó: vízbe beleborulás, csobbanások, lubickolások. Én a helyetekben direkt borultam volna többször is. nehogy már a strandon csak üljön az ember én nézzen ki bambán a fejéből! Ott csinálni is kell valamit: borulni, víz alá bukni, nevetni.
2022. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A YouTube-on a fail videók nagy része erről szól. Nem te vagy az első, akivel ez megtörténik.
2022. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is meg a barátnőm is bele szoktunk borulni a vízbe. Ilyenkor még meg is szoktam fogni a lábát, hogy ne tudjon olyan könnyen feljönni. Néha nagyon szokott kapálózni de én nem adom fel. Már több mint egy percig bírja lent a pára.
2022. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!