Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ekkora szerencs...

Csak én vagyok ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Mivel nem szeretnék untatni senki,elsorolom mi a bánatom:

-Elejinte az volt a bajom,hogy mndig utáltam iskolába járni,mert közösség miatt is meg minden,és ez átlanánosban alakult ki,és ahova most járok iskola,ott is gyűlölök,rühelek járni,mert kolis vagyok ottan,és nem is szerettem volna ide járni mert a tanárok miatt is meg egész nem szimpatikus.

-Életcélajim kukában vannak,mert mivel minden ccuomat kidobálták szüleim,plusz egy szemét panelben lakunk egy ócska tróger városban

-Utálok élni mert mivel HA még megpróbálok csajozni,vagy esetleg próálok barátokat szerezni mindig van xy aki közénk álljon.

-Elment a életkedvem mindentől mert csak az van hogy mindenben én vagyok a húgy sz.. f.. ember,semmiben se találom a helyem,nincsen se barátom se semmi,és alapból különböző betegségeim vannak,szóval gyűlölök még bármit csinálni mert még jön az ilyen háborgó hülye veréb és rommá teszi amit csinálok (értsd a példát:tegyük fel van szekrényed ahova normálisan bepakoltál,széljel barmolják,vagy csinálsz rajzot már széttépik),tanárok is bömbölni tudnak mert nem tesztik a pofám..

Na és már nagyon elegem van mindenből nincs semmi örömöm a életben,mert hiába küzdök bármiért,hiába megyek ide oda intézni a saját dolgaimat,mindig a szerencsétlenkedés ér engemet..



#szerencsétlen,kudarc,élet,depresszió,utalotság,utálság
2022. jún. 19. 04:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Átvészeled ezt is!

Másokkal is van ilyen!

Ha elfogadsz egy jó tanácsot tőlem, felejtsd el azt a szót hogy "ottan"!

2022. jún. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az "elejinté"ről nem is beszélve!
2022. jún. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(nem bántásból írtam)
2022. jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-2-3

Szia!

Mivel kérdés időpontjából,meg dilesziás vagyok,szóval légyszíves nem kommentáld hogy milyen pocsék a írásom mert mivel nem tudok evvel mit kezdeni..

2022. jún. 19. 05:46
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Más városban munkát kereshetsz ahol munkásszállás is van például.

Nem tudom hova jársz most, milyen végzettséged-képzettséged van stb.

2022. jún. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Ekkora önutálatot milyen családi háttérrel lehet elérni, de őszintén?
2022. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Diszgráfia érinti az írást, a másik az olvasást érintené...

Ha érintett vagy nem értem hogyan téveszthetted el.

2022. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Hat az olvasottak alapjan nem lep meg..
2022. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem beszélgess az iskola-védőnőtökkel. Esetleg a szüleiddel, hátha volna másik iskola, ahol nem kell koleszosnak lenni. A csajozást ne add fel, csak várj az igazira. Építsetek együtt egy szebb világot magatok köré.
2022. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!