Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a dolog amit fiatalon...

Mi az a dolog amit fiatalon csináltatok és így utólag nagyon szégyelltek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Volt egy-két "jól" sikerült buli, de nem szégyellem, nem csináltam semmi vállalhatatlan. Nem bántottam semmit, nem okoztam kárt semmiben. Max. hánytam vagy hangoskodtam. És akkor még szerencsére senki sem csinált róla felvételt :D

Volt pár rossz döntésem is. De biztosan meg volt az oka, így kellett történnie.

2022. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Lefeküdtem egy pasival akit ma már inkább letagadok

Illetve vagy 10 éve engedtem hogy levideózzanak egy tök ciki helyzetben befüvezve, részegen. Az elég gáz

2022. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát úgy nagyon sok minden, reggelig írhatnám
2022. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Mivel névnélküli oldal:


Egyszer nagyon hasmenésem volt, de semmi féle képpen nem akartam a suliban nagy WC-zni, ezért ameddig tudtam visszatartottam, majd utolsó óra előtt, éreztem, hogy befogok fosni, elfutottam WC-re, és ahogy toltam le a gatyám kb ki robbant belőlem, csak a WC-be nem ment, de a falra, a wc deszkára, a wc mellé ment.


Nem takarítottam össze, hanem hazamentem, ha jól tudom valamelyik takarító fel is mondott.

2022. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Annyira berúgtam a tizenhatodik születésnapomon, hogy lefeküdtem az akkori barátommal, akkor vesztettem el a szüzességem, de semmire sem emlékszem rá.


Illetve volt pár rossz döntésem még, de nem mondhatnám, hogy megbántam, nem lennék itt most ha akkor nem követem el azokat a hibákat

2022. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverommal eljatszottuk egy házibuliban hogy szexelünk. De nem meztelenül. Annyira nem volt durva
2022. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Általános suliban bullyingoltam egy osztálytársam. Szemét voltam vele, ma már nagyon sajnálom és szégyellem ezt.
2022. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

#4 :D :D :D


Bocs, de ezen szakadok :D XD

2022. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
#4 ez nem a gyorséttermes sztori, amiben megsajnáltad a pultos csajt és itt kérdezted meg, hogy mit gondolhat most rólad? :D
2022. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem, ez középiskola 10. osztály, töri óra után, magyar óra előtt (amire végül nem mentem be), 5. és 6. óra között.


Ennyire megjegyeztem.


4-es válaszoló voltam :D

2022. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!