Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debrecenben szoktak rendezni...

Debrecenben szoktak rendezni táncos fellépést amelyre bárki jelentkezhet?

Figyelt kérdés

Legtöbbször k-pop jellegű fellépéseket szoktam látni a neten, ahol cover csapatok vagy szólisták mutatják meg magukat. Láttam már Debrecenben is, én pedig mindig lemaradok róluk. Vagy nem értesülök róluk, vagy túl későn szerzek róluk tudomást. Egy ideje elhatároztam magam hogy én is szeretnék egyszer jelentkezni egy ilyen előadásra/fellépésre, mert már elég ideje táncolok ahhoz hogy én is megmutassam magam. Ezzel talán előrébb is haladhatnék, és kíváncsi vagyok mennyire remekelnék egy ilyen helyzetben. Esetleg valaki tud ilyen elkövetkezendő programról, vagy ilysemriról? vagy hogy milyen oldalakat kellene követnem hogy értseüljek róluk és napra kész lehessek?

Köszönöm.



2022. jún. 29. 13:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!