Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavató partner? Fiúk?...

Szalagavató partner? Fiúk? Önként jelentkező? Én önként ajánlkozom.

Figyelt kérdés

Nincs még párom a novemberre tervezett szalagavatóra, és mivel nem nagyon vannak fiú barátaim arra gondoltam, ha esetleg egy fiú is hasonló jellegű problémákban szenved a 11 - 22 kerület környékén, kisegíthetnénk egymást. így még a partnerünk ruhája sem jelent plusz költséget.

Amúgy 167 cm, átlagosnak mondható külsejű lány vagyok.

Nem vagyok 400 kiló, vagy hasonló, egyszerűen csak sokkal több lány jár az iskolába, mint fiú.Jó kiállású srácok válaszát várom privibe!



2013. júl. 8. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Huuuu, imadtam a keringot:) olyan fess erzese van az embernek abban a pingvinmezben:D

Azert egy kepet mutatsz, csak almodozas szintjen?;):)

2013. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Táncra nem, de szalagavató után egy komoly ivászatra kapható vagyok. A kiállásom nagyon jó, de a beállás sem okoz gondot.
2013. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!