Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegtől be lehet kattanni?

A melegtől be lehet kattanni?

Figyelt kérdés

Eddig sosem éreztem azt hogy az időjárás befolyásolhat valamikèpp engem.

Mostanában viszont nagyon meleg van, ma reggel picit napoztam aztán kellett vásároljak es dolgoztam pár órát. Végig úgy éreztem hogy nem vagyok teljesen magamnál, mintha homályos lenne az agyam, lelassulva éreztem a mozgásom, kasszánál felejtettem dolgokat, nem voltam figyelmes vezetésnél.

Ez lehet a meleg miatt ? Vagy ennyire azért nem kellene befolyásoljon? Öregszem? 😅 25n


2022. júl. 1. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bekattanás, teljesen normális. Sok helyen 36 fok körül van, tűző napon megdöglesz kb..


Kortól független, a 14-16 éves is össze-vissza szédelegne és rohadt gyorsan napszúrást kap.

2022. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
28 éves létemre én is azt hittem, hogy immunis vagyok a nagy melegre, de többszöri napszúrás után már utálok a nagy melegben bárhova is menni. Strandra is csak este 10 után megyek le haverokkal, egyszerűen kibírhatatlan ez a hőség. A felsorolt tüneteid szintúgy mutatkoztak nálam, nem vagy egyedül ezzel.
2022. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Ennyitol azert csak nem 😀 sokan tizenoraznak 45 fokban
2022. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Nemtudom, de nekem tavasztól őszig dupla energiám van mint télen :O
2022. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!