Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek agyfäszt kapni a...

Kezdek agyfäszt kapni a melegtől. Ti hogy viselitek, milyen módon védekeztek ellene?

Figyelt kérdés
Kor, nem is jöhet. 👌
2017. aug. 3. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok hajlandó kimenni a lesötétített szobából. Lényegében folyamatosan iszok, naponta 3x tusolok, de egyszer sem törölközök meg, mert minek. A ventilátor 20 centire van a fejemtől, ami nem egészséges, de lesz@rom, mert ez a meleg sem az.
2017. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
#1. 42/F
2017. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Légkondi. Napra ne menj, pláne ne délben! Csinálj jeget és tedd a pólód alá, könyök vagy térdhajlatodba!
2017. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
2.) 17F
2017. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
*3.) 17F
2017. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Te csak kezdesz? Irigyellek. Nekem kánikulában agyhalál van, de amúgysem érzem magam jól.


Nos, először is bent vagyok a jól szigetelt, nagy hőtároló képességű, besötétített házamban s csak kicsit szenvedek, nem nagyon, mint kint (néha 1-2 percre kimegyek nappal, az 1 liter víz és egyórás lehűlés és megbánás). Ilyenkor szinte semmit nem mozgok, ami nem tesz jót sem a közérzetemnek, sem az energiaszintemnek, néha mindenképpen muszáj sétálnom, ezt csak este tudom megtenni. Ma elmentem strandolni, persze az csak röviden enyhít, de azért ér valamit :)

Rengeteget iszom, plusz sok lédús gyümölcs, zöldség.

Éjszaka szellőztetek és az alsó szinten alszom, nem a déli tetőtéri szobámban.

Sajna én akkor is érzem a kánikulát, ha hűvösben vagyok, a szellemi képességeimet mindenképpen rontja.


A hideg sör is jólesik, de extrém kevés alkoholt fogyasztok, ezen a nyáron eddig 1 decit. De az remek volt :)


41/N

2017. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Ja, néha venti is megy, 25-26 fokban azért ér valamit. Fölötte már mindegy lenne, de ez pont a határ, ahol még csak kicsit szenvedek, nem konkrétan haldoklom. Nem vagyok drámai, tényleg nem bírom a meleget. Télen 23 fokban haldoklom, az iszonyú, ilyenkor feljebb megy a tűrőképességem.
2017. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Nektek nem kell dolgozni?

Nekem kell és igyekszem a meleg ellenére ugyanúgy élni az életemet ahogy szoktam. Nem vagyok hajlandó elhagyni magam a meleg miatt. Van medencénk, munkaidő után és hétvégén strandolunk, ez sokat segít. A ventilátor egész éjjel megy. Ennyi.

2017. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Munkanélküli az összes, ide csak ilyenek járnak.
2017. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, egy dolog, ha buta valaki, de hogy még rosszindulatú is legyen, nonszensz. Biztos a meleg ártott meg neked.
2017. aug. 3. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!