Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miskolcon a varosban ejszaka...

Miskolcon a varosban ejszaka egyedul kolazni gaz?

Figyelt kérdés

Nincsenek barataim. De meg akarom nezni milyen az ejszakai elet. Nem voltam még bulizni, sem beulos helyen iszogatni, nem tudom meginni az alkoholt sem.

Ma estere gondoltam

Miskolciak ti mit gondoltok? Van ra esely hogy valaki vagy valakik elkezdjenek velem baratkozni?

22L


2022. júl. 1. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Ne írd ki cicamica mert veszélyes xD
2022. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Esélytelen

Mindenki társasággal , barátokkal megy ki

Senki sem kezd el ismerkedni másokkal

Max 1-2 ittas pasi akik felakarnak szedni

Ha kiülsz este valahova egy kólára egyedül kB le se szarnak, de ha csak sétálsz egyet a sétálón akkor is látni fogod milyen ott az éjszaka

2,5 hét múlva megyek Miskolcra 1 hétre látogatóba a barátaimhoz, családomhoz.

Egyik péntek este 2 barátnőmmel iszogatni és szórakozni megyünk.

Ha szeretnél csatlakozhatsz.

29/N

2022. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, de Miskolc egyedül elég veszélyes, meg mindenki csapatban van. Én szívesen csatlakoznék viszont, Miskolc mellett élek. 21 éves heteró lány vagyok.
2022. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Régebben egyedül vágtam neki, mikor épp nem tudtam társaságot összehozni az éjszakának, de nem volt olyan jó. Főleg, hogy tényleg mindenki bandában járkál ilyenkor meg amúgy is éjszaka nem a legjobb egyedül csatangolni. Néha ismerősökkel eljárkálok szórakozni beülős helyekre meg a Helynekembe. Ha gondolod írj.

25/F

2022. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Gáz, főként mert Miskolcon.
2022. júl. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!