Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fog menni az esti erettsegi...

Fog menni az esti erettsegi ha matekbol szorozni sem tudok es osztani? Hogyan zarkozzak fel szeptemberig? 23L

Figyelt kérdés

Mindent elfelejtettem se osztani se szorozni sot még ossze adni es kivonni sem tudok mar..beiratkoztam esti erettsegire de elegge felek mert az alap matektudasom sincs mar meg. Felesleges igy elkezdeni?

Hogyan zarkozzak fel szeptemberig hogy a tanarok ne nezzenek le engem majd?

Rosszindulatu kommentekre nem reagalok!


2022. júl. 2. 14:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Rosszul irtam ki a kerdest. Tudom hogy igy nem fog menni , a kerdesem inkabb az hogy van e eselyem bepotolni a lemaradasom?

9.ben fogok kezdeni estin.

2022. júl. 2. 14:08
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

1×1=1

1×2=2

1×3=3

1×4=4

Soroljam még? Nem olyan nehéz az, főleg nem számológéppel...

2022. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Vedd elő a régi matek könyveidet és gyakorolj.
2022. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincsenek meg sajnos
2022. júl. 2. 14:13
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj kölcsön valakitől.
2022. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

4. Es ezzel el is intezted? Nem látszol túl eltökéltnek...


Kérj kölcsön, keress meg egy közeli iskolat... szomszedtól... rokonság.... valahol csak van sulis gyerek...

2022. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A tankonyvkatalogus.hu oldalon letölthető formában ott van az összes engedélyezett tankönyv ingyen. Töldsd le magadnak az általános iskolai matek könyveket első osztálytól. És persze tanulmányozd őket.
2022. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha se összeadni, se szorozni, se osztani nem tudsz, akkor a visszamaradaott kategóriába tartozol, és egyedül nem boldogulsz az életben, mert ezekre szükség van a minimális önfenntartáshoz.
2022. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont az alapműveleteket nem kell tudni, mert arra van a számológép. A tanárok nem fognak lenézni, mert egyik tanítványuktól sem számítanak jobbra. Vannak az interneten videós és leírt matekos anyagok. Például itt: [link]
2022. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%

Tuti h a neten is vannak gyakorló feladatok, guglizz rá.


De ha tenyleg nem megy az összeadas kivonás sem, akkor a gimi remenytelen.... hogy fogsz egyenletet felirni, deriválni, stb stb?

2022. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!