Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megsemmisülés, visszavonulás?

Megsemmisülés, visszavonulás?

Figyelt kérdés
Volt már veled az életben olyan, hogy akár az életben, akár a neten úgy álltak hozzá, úgy beszéltek veled, hogy azt érezted, teljesen összeomlottál, és megfogadtad, hogy soha többet nem beszélsz az illetővel, illetve soha többet nem írsz a netre semmit? Ha igen, mennyi idő alatt múlt el? Egyáltalán hogy hívják ezt az érzést?
2022. júl. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen, sokszor volt :)

Főleg ha az életem egy korábbi szakaszáról ítélkeztek, amit én már igyekeztem feldolgozni, megérteni és a helyén kezelni. A beszóló pedig azt gondolta, hogy jelenidő és elkezdett nyomasztani, azt gondolván, hogy hasonló korú és helyzetű vagyok még mindig.

1-2 nap alatt elmúlik a rossz érzés már manapság, de amíg tapasztalatlan és naiv voltam, sokszor akár hetekig vagy hónapokig is felbukkant.

2022. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, és be is tartottam, teljes kapcsolatmegszakítás olyannal, aki becstelenül szól hozzám.
2022. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Bár a nevét nem tudom ennek az állapotnak, sajnos többször éreztem már.

A "valóéletben" pont tavaly volt egy ilyen, amit én is betartok és meg is szakítottam a kapcsolatot azzal, aki így viselkedett velem.


Illetve párszor itt is, az oldalon, jártam még így, de csak ideig-óráig éreztem ezt.

2022. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam rengetegszer van ez. Van, aki megfutamodásnak mondja, van, aki bezárásnak. Nem jó megoldás, mert nem mindenki tudja, hogy miért teszem.
2022. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
4-es, de nincs jobb, vagy nekiugrasz a torkának, vagy meghunyászkodsz, vagy ez. Asszertívnek csak normális emberrel lehet lenni, erőszakosnál nem működik. És dee, nagyon jól tudják, mért teszed, csak hulyét csinálnak belőled, hogy kérdezik, mért teszed. Mert nem vagy csicska tűrni tőlük, azért teszed.
2022. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!