Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élnétek Amerikába a jelenlegi...

Élnétek Amerikába a jelenlegi helyzetek miatt ellenére is?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Milyen jelenlegi helyzetek?
2022. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
nem
2022. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Semmilyen helyzetben nem élnék Amerikában (en se tudom mit takar nálad a jelenlegi de mindegy mert amúgy se élnék)

Nulla a közbiztonság, szabad fegyvertartá, lövöldözések mikor vkinek épp elgurul a gyógyszere...nem.

2022. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen.


Le lehet pontozni. Nem érdekel.

2022. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom milyen helyzetre gondolsz, de nem. Nagyon más kultúra, nagyon más társadalom, nem birnam már megszokni.
2022. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sosem vágytam Amerikába, de minél többet tudtam meg róla az elmúlt években, annál jobban értékeltem Európát. Nyaralni azért szívesen mennék azért persze.
2022. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem élnék ott
2022. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Abortusz tilalom, lövöldözések, drága egészségügy, természeti katasztrófák,….

Ezekre gondolok.

2022. júl. 5. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Kapcsold ki a tévét haver, Magyarországról is lehetne ilyen egyoldalu világvége jellemzést írni kb...
2022. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

"Abortusz tilalom"

Ez engem hol érdekel?


"lövöldözések"

Magyarországon is napi szinten hallani olyan gyilkosságokról, hogy az ember meggondolja, kimenjen-e az utcára. A kisebbségi önbíráskodásoktól a régebbi robbantásos leszámolásokig volt itt is minden. Amerikában sem lőnek agyon mindenkit.


"drága egészségügy"

Itthon is drága, ha túl akarod élni és azt akarod, hogy el is lássanak magán rendelésben.


"természeti katasztrófák"

Ilyenek meg egyrészt a világon mindenhol vannak, másrészt az USA egy irgalmatlan hatalmas ország, nem mindenhol vannak katasztrófák.


Cserébe viszont még az átlag hülye is relatív normálisan meg tud élni, nem úgy mint egy átlag magyar.

2022. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!