Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy kérdésre...

Miért van az ha egy kérdésre adott válasz kapcsán ráírok valakire privátban, aki eleinte tök kedves, bőbeszédű, írogatunk egymással, aztán hirtelen eltűnik és nem ír többet?

Figyelt kérdés
Szokott lenni ilyen néha. Azért is lehet mert mondjuk kamu volt a válasza aminek kapcsán ráírtam?
2022. júl. 6. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondja amit akart es nincs tobb mondanivaloja
2022. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekled, hogy hosszabb kapcsolatba kezdjen.
2022. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogyott a téma.
2022. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak az adott téma érdekelte, vagy beszélt arról szívesen, és már komolyabb beszélgetésbe nem bonyolódna. Vagy épp más dolgot már nem szívesen osztana meg magáról.
2022. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs időm és/vagy kedvem folyton írogatni. Nem a másikkal van a gond, hanem egyszerűen ilyen vagyok, ilyen az élethelyzetem. Nem férnek bele újabb és újabb netes ismerkedések meg kapcsolattartások a mindennapjaimba.
2022. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy szívesen válaszolok "közösben" de totál nem vágyom arra, hogy privátban ismerkedjek, vagy éppen véleményt fejtsek ki.


Olyan volt, hogy adott téma érdekelt, kifejtettem róla amit ki lehetett, de többről már nem akartam beszélni.

2022. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én írogatni még ismerősökkel sem szeretek. Ha valaki akar valamit hívjon el programra.
2022. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy: alapból inkább magányos harcos élete van, nincs szüksége másra. Lehet, nem kíváncsi senkire sem. Lehet megijedt a lehetőségtől. Lehet, hogy nem akar ilyen jellegű kapcsolattartást, hanem csak esetleg mást.

Rengeteg oka lehet.

2022. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi. Ismerkedés kategba írtam, ott rám írt egy ember, beszéltünk kb két mondatot(hogy telt a napod? Mi a terv hétvégére), leírtam neki, és azt mondta, hogy unalmas vagyok, és többet nem írt. Hát, nem tudom mivel kellett volna kezdenem, mert tanult vagyok nagyjából, meg érdekel sok minden, van témám bőven, van több szakmám is, de gondoltam, hogy az első levelem nem a huzagolt csövű fegyverekről kéne szólnia rögtön. Én még vele ellentétben írtam is, mert én írtam kb mondatot, ő két szót, majd azt mondta, hogy én vagyok a full unalmas. Na mindegy, elég sok itt a debil. El kell engedni.
2022. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!