Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megismerkedsz itt valakivel...

Megismerkedsz itt valakivel és utána kiderül egy ilyen?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtek itt valakivel, találkoztok, jól elvagytok, aztán kiderül, hogy az oldalon egy-egy kérdés alá olyan dolgokat írt, amit, ha tudtok előre, akkor szóba sem álltatok volna vele. Megszűntetitek a kapcsolatot az illetővel?

Pl. Ő itt az oldalon a hülye vallásos, vagy a munkaügyis troll, esetleg az állatok kategóriában a macskakínzós, vagy kiderül, hogy lenéz egy-egy embert idióta dolgok miatt...


2022. júl. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Meg. Tuti van valami kattanása
2022. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolom, hogy az internetes személyisége határozza meg az ember valódi személyiségét (Pláne, ha az egy anoním oldal).

Trollkodni jó dolog, én is szoktam néha, de az esetek 99%-ában igyekszem hasznos válaszokat adni. Szóval nem értem a kérdést. Lehet, hogy a való életben az adott illető egy normális ember.

2022. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Biztos elgondolkoznék, hogy akarok-e kapcsolatot egy beteg emberrel.
2022. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek van valami baja, agybaja a mai világban. Így ha nem életellenes ez a kattanása, akkor tartanám vele a kapcsolatot.
2022. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!