Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messengeren miért nehéz jól...

Messengeren miért nehéz jól bánni a másikkal, hogy ne zavarjam?

Figyelt kérdés
Törekszek rá miután sokan idegesítőnek nevezték már, mert túl sokat írtam meg ilyenek. Így mostanában már az újonnan megismert emberekkel igyekszek mindig normális lenni. Nem írni túl sokat, néhány naponta párat és ennyi. De siker az így sincs. Így is azt kell látnom a másikon, hogy a háta közepére de kíván, így is idegesítő vagyok, így se vagyok jó. Pedig a lelkem kiteszem azért hogy normális lehessek másokkal. Hogyan kell Messengeren jól viselkedni a másikkal?
2022. júl. 7. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél vissza magadból. A messengerkapcsolat nem kapcsolat. Érdektelen.
2022. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shaddark ***** válasza:
91%
Érdekeseket próbálj írni és a másikat is "beszéltesd", ne legyen egyoldalú a kommunikáció.
2022. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Csak csínján azzal a beszéltetéssel! Ha a másik nem akar beszélni, ugyanott vagy. Engem kifejezetten zavar, ha kérdezgetnek. Majd én eldöntöm, hogy kinek miről akarok beszámolni. Ha mások soha nem kezdeményeznek, ne rohanj utánuk, nem hiányzol nekik.
2022. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem ami halálra idegesít, az az ha sok különálló üzenetben küldözgeti valaki a mondandóját. Az ilyeneket szoktam leépíteni vagy lenémítani mielőbb. :D
2022. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem okoz gondot. Írok egy hosszabb gondolatmenetet, aztán majd olvassa az illető, amikor olvassa. Amíg meg nem válaszol, addig nem írok neki, csak ha valami sürgős dologról van szó.


Megvannak a magam szófosó emberei, akikkel addig is tudok csevegni 0-24. :D

2022. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!