Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Van-e értelme...

Miért van ez? Van-e értelme ennek? :D

Figyelt kérdés

Mint pár kérdésnél,észrevettétek hogy nagyon sokszor elkanyarodnak a válaszolók az eredeti kérdésre válaszolástól, és el kezdik elemezni a kérdezőt, sértegetik, aztán egymás válaszát is ki kezdik. Ez szinte nevetséges és síralmas.

Mit gondoltok erről?


2022. júl. 9. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Olyan mint az életben, beszélgetsz valakivel, ha már a kezdő témát átbeszéltétek - ez lenne a kérdés amit itt feltesznek- abból kiindulva elkanyarodik a beszélgetés. A kérdés kapcsán eszébe jut valakinek valami, ha nem is szorosan, de kapcsolódik a témához, erre reagál a másik.
2022. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hoppá. Rossz téma. Véletlen "állatok" lett a téma. XDD aki lássa azt nézze el.
2022. júl. 9. 15:39
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Csak néha nincs értelme platformokon keresztül vitatkozni,az én szemszögemből.

2022. júl. 9. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Még az első válaszomat ezzel egészíteném ki: sértegetésnek nincs értelme, azzal szerintem nincs baj ha elmegy a téma más irányba még hasznos is lehet.
2022. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez szimplán csak az én mindent,de tényleg mindent jobban tudok,és rajtam kívűl biztos hogy mindenki más téved,című téves gondolkodáson alapszik.És ezt be is kell bizonyítaniuk mások előtt,hogy ezáltal önmaguknak is mégnagyobb bizonyosságot szerezzenek az igazukról.És ebben a hamis tévhitben élhessenek tovább.Nem számít nekik hogy netalántán az mégse úgyvan,elég számukra a saját gondolkodásuk igazzá tétele önmaguk számára,és ők ezzel már boldogabbá is válnak.
2022. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez azért van, mert sok kérdező jól bekategorizálható, ha már valaki régóta válaszolgat, és sokszor előre lehet látni, hogy merre fog továbbhaladni a dolog. Ilyenek a troll kérdések, de nyilván azok mesterségesek.


Aztán, sokan jönnek ide feszkót levezetni és valamiért kiválóan élvezik, ha megírhatják egy anonim oldalon, hogy mekkora állatkínzó vagy mert kinti a kutyád. Az ilyenek számomra nagyon idegesítőek, hogy van mondjuk egy valóban elgondolkodtató kérdés, de ha a kérdező véletlenül 1-1 aknára fut és elejti, hogy kinti kutya, akkor már senki semmi mást nem lát, csak hogy úúúúristen kinti kutya, biztos moslékot eszik, meg minden reggel rutinból hasba van rúgva és háát hoooogy lehet így állatot tartani stb... Miközben figyelembe kéne venni, hogy Mo-n jelenleg fejlődésben van az állattartás, és ebben nem lehet fekete-fehéren haladni. Nyilván más kérdés, hogyha ezek a problémák összefüggnek, mert egyikből következik a másik, de be kéne látni, hogy JÓL (!) kutyáttartani, nem csak egyféleképpen és nem csak úgy, ahogy bizonyos válaszolók gondolják.


Plusz szerintem sokan állandó válaszolgatók, így nyilván van egyfajta "ismétlés" a válaszok között.


Egyébként ez ez elemezősdi más kategóriákban is megvan.

2022. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabályszerűen használják az oldalt. Engem is zavar. Biztos lehetne többet tenni ez ellen. Tudom, hogy a moderátorok kapacitásai is végesek, de én a kiugró eseteket mindig jelentem. Sajnos a jelentéseknél nincs néha megfelelő kategória erre. A moderátorok sokszor meg nagyon részrehajlóak.


Most a vegetáriánus kategóriában estek neki egy kérdezőnek a húsevők, elindult a szarlavina. Mire beírtam a választ a kérdező kérdésére, már törölve lett a kérdés. Oda pl rendszeresen járnak kötekedni, alázni, okoskodni. De többi kategóriában is sok ilyen van. Kiábrándító. Olyan mint ez az ország, semmi nem működik rendesen.

2022. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegyik válaszolóval egyetértek. Röhejes ez az egész,hogy feltennél egy sürgős kérdést és nem a lényeget mondják,hanem már rá térnek arra hogy a kérdezőt le minősítik ha arról van szó. Sajnos.
2022. júl. 9. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok megmondó professzor van ezen az oldalon. Nem tudtad?


Általában azt szoktam látni, hogyha valaki valamit leír vagy kérdezni merészel a legtöbb esetben inkább a rosszindulatú válaszokkal terelődik el a téma vagy olyan válaszok érkeznek amik nem segítő jellegűek. Trollkodásnak én nem nevezném azt amikor puszta rosszindulattal kikezdik a kérdezőt vagy valamelyik komment válaszolóját úgy, hogy semmi rosszat nem írt.


Felnőtt kapcsolatok témakörben alap példa amikor valaki nőnemű és a párkapcsolatával kérdez valamit akkor egyből megfogja kapni a rosszindulatot, hogy csak a pénze, autója vagy a kinézete miatt jött össze az adott férfival és most meg megérdemli azt amit kap.

2022. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekvállalás témakörben meg megint a két véglet, hogy Úristen minek neked gyerek (mert mondjuk nem egy helikopterszülő) vagy "jjjajj dehogyvagyszaranya, hogy gondolod ezt" fenéknyalás mert a kérdezőnek "bűntudata" van, mert a nap 26. órájában már nem volt ereje mesétolvasni. :D
2022. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!