Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jelenlegi problémáitok kb...

A jelenlegi problémáitok kb hány százalékát oldaná meg, ha hirtelen nagymennyiségű pénz állna rendelkezésetekre, többszázmilliós tétel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Biztos sok embernek megoldaná,nekem nem.Ha sok pénzem lenne,és bármim meglenne,én akkor se lennék boldog.
2022. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
100%
100%-át, ugyanis jelenleg az az egyetlen és egyben legnagyobb problémám, hogy nincs saját házam.
2022. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mindent megoldana, nagyjából 95%ban
2022. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
100%-át.
2022. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A problémáim jelentős részét nem nagy nehézség megoldani. Van, amit a pénz sem old meg, például a fogaimat fogszabályzós korom óta foltozgatják, hosszú távú eredmény nélkül, de legalább jó drágán, ehhez nem tudom, van-e annyi pénz, ami végleg megoldaná, és nem úgy dolgoznának a fogorvosok, hogy rendszeresen fizessek. Viszont tudnék a jelenleginél jobb lakást venni, akár olyat is, amihez nem jár egy teszetosza lakóközösség, hanem úgy alakítom, ahogy nekem tetszik, kívül-belül, ahol most lakom, egy szigetelést nem tudunk keresztülverni, pedig nagyon kellene.
2022. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset.
2022. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb 95%-át
2022. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

30% kb


Van kamatmentes diákhiteltartozásom és jó lenne egy jobb gép. Ééés kb ennyi.


A szakmámban akarok dolgozni. Azt akarom, hogy tiszteljenek, mint szakembert, hogy a tudásom legyen az értékem. Nincs az a mennyiségű pénz, amivel ki lehet fizetni azt, hogy valahol protekció nélkül elismernek.


Saját lakásom van, kicsi, de nem zavaró, normálisan enni tudok, nyaralás nem érdekel, egészséges vagyok és egészségesen élek, rendben van a magánéletem is. Fiatalabb már nem leszek, szebb fejet Madonna sem tudott magának műteni, szerelmem van, venni nem tudnék, minden más materialista dologra meg magasról szarok. A szeretteim megvannak, így nem érzem problémának az ő dolgukat, de valószínűleg hasznát vennék a pénznek, rájuk költeném főleg. De nekem nincsenek problémáim. Lehetne jobb, mindig lehet jobb, de alig pár dolgot tudok megnevezni, ami probléma és amin segítene a pénz. Például a tartozásom kiegyenlítése, áttérés magánegészségügyre, ilyesmi...


Minden bajom, amim van, inkább kompetencia és kulturális alapú, nem pénzalapú. Magyarul vagy nem tudok ellene tenni milliárdosként sem vagy tudnék, de pont a lényeg veszne el.


Bár, ha fel lehetne fogadni egy bérgyilkost, aki kilövi ezt a férget a parlamentből...

2022. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a házkérdést oldaná meg, de pénzügyekhez amúgy hülye vagyok, szóval azon túl nem tudom, hogyan tudnám jól befektetni (probléma még, hogy most alkalmazott vagyok, de saját vállalkozást indítanék(
2022. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
100%-át, mivel egészséges vagyok, csak a munka miatt nincs időm semmire (és senkire), pedig még csak jól se keresek, hogy legalább megérje.
2022. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!