Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól érzékelem, hogy lenézi a...

Jól érzékelem, hogy lenézi a társadalom azokat az embereket, akik nem szeretnének vagy egészségügyi okok miatt nem lehet gyerekük?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok gyereket és abszolút érzem. Az ismerőseim nagy része lekezelően nyilvánul meg ezzel kapcsolatban, többen gondolják úgy hogy akinek nincs gyereke az maga se felnőtt. Szüleim óriásit csalódtak bennem. Online is mindig látom a lenéző "majd ha lesz gyereked megérted", és hasonló megjegyzéseket.

Bár én úgy látom hogy akinek van eü oka azzal megértőbbek. (Bár láttam már olyat is hogy ilyen embereket savaztak hogy "fejben nincsenek rendben" és azért nem sikerül a baba..... Hihetetlen.)

2022. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajna igen, jól látod, de ez köszönhető Viktorta uszító szövegeléseinek is.
2022. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11, a szülői nyomás nagyon ismerős... én akartam gyereket, de így is frusztráló volt a rendszeres: Mikor lesz már unokám? Kérdés....
2022. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
11. A legidegesítőbb, amikor elmondod már 100x valakinek, hogy eü ok miatt nem lehet gyereked. És 101. alkalommal is megkérdezi, hogy mikor lesz már. Örökbefogadni se akar mindenki, meg amilyen macerás sokaknak el is megy tőle a kedve, még ha volt is. Alapból úgy gondolom, hogy így is túl sok ember van a földön, ennek tudható be a globális felmelegedés és társai is. Senki se tudja, mi lesz 40 év múlva, lesz e víz, hány fok lesz nyáron stb.
2022. júl. 13. 10:56
 15/17 anonim ***** válasza:
14. Egyáltalán minek és kinek kell magyarázkodni?
2022. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik nehézfelfogásúak. De egyébként igazad van senkinek nincs hozzá köze.
2022. júl. 13. 12:11
 17/17 Metionin ***** válasza:
100%
15. Előrebocsátom, nem szoktam magyarázkodni de legutóbb épp anyáméknál voltam és a boltban a pénztáros állt belém, hogy mi az, hogy nekem még nincs gyerekem. Hidd el, van az a környezet, ahol az emberek azt hiszik, hogy ilyesmikhez közük van. És vannak olyan, érzékenyebb, visszahúzódóbb emberek, akik védekező állásba kapcsolnak ilyenkor és magyarázkodnak.
2022. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!