Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól érzékelem, hogy lenézi a...

Jól érzékelem, hogy lenézi a társadalom azokat az embereket, akik nem szeretnének vagy egészségügyi okok miatt nem lehet gyerekük?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem érzed jól. Ne provokálj itt.
2022. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tapasztaltam ilyet. Nem lehet, hogy csak te hiszed jogy elvárás szülnöd?
2022. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ostobaság.
2022. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tapasztaltam ilyet.
2022. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
88%
Max azok nézik le, akiknek az az egyetlen eredmény az életükben, hogy lebabáztak, legalábbis én ezt tapasztaltam. Ettől függetlenül nem kell ezt kivetíteni az egész társadalomra.
2022. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos mindkét oldalról vannak akik le néznek, nem kicsit, ha akarsz gyereket, azért, ha nem, akkor pedig azért...


Az "önző vagy", beszólás elhangzik mindkét oldalról, pl...

2022. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Én megértem azt, aki nem akar, komoly eü okkal én se erőltetném. Aki meg lelki ok miatt nem, azt pláne. Nem kell olyanra erőltetni egy gyereket, aki nem kedveli őket.
2022. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem érzem, mert szarok rájuk. Tudod ez olyan, mint a tetoválás vagy a színes haj. Annak való, aki büszkén húzza ki magát vele és nem szorong mások ezzel kapcsolatos véleménye miatt. Legyél önazonos és büszke a saját értékrendedre
2022. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Aki pedig leszól, főleg noszogat olyan embereket, akik nem akarnak gyereket, az jobb, ha tudja, hogy a gyerekkínzást és az új generáció mentális rombadöntését támogatja.


Ha én egy olyan emberre erőltetek kutyát, aki nem szereti a kutyákat vagy nem alkalmas gazdinak (nem az én dolgom, mi miatt, elég ismerni az álláspontját a témával kapcsolatban), azzal gyakorlatilag támogatom az állatkínzást. Azt, hogy azt a szerencsétlen kutyát, akit erre az emberre erőltetnek, kikössék valahova és otthagyják, menhelyre adják, agyonverjék, megmérgezzék, kínozzák.


Ennek fényében nézzen magába kicsit minden gyerekmániás, hogy milyen ember valójában. Mit pártol valójában azzal, hogy a gyerekteleneket próbálja érzelmileg belemanipulálni a gyerekvállalásba megszégyenítéssel. Gratulálok hozzá, akinek ennyit ér egy gyerek élete!

2022. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
79%
Nem jellemző.
2022. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!