Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Útszéli prostik hány éves...

Útszéli prostik hány éves korukig űzik az ipart? És aztán mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Fogalmam sincs..
2022. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki kaphat nyugdíjat...


[link]

2022. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

ahát ne haragudj de erre nincs olyan konkrét szám hogy mondjuk 36 éves korig. én már láttam olyan lepukkant prostit is aki legalább 50 volt és az ötösön úgy állt, mintha odabetonozták volna.


Mondjuk szerintem olyan 35-öt mondok. Az reális lehet az átlagot tekintve.

Utána elmennek normálisan a szakmájukban dolgozni vagy egy gyárba betanított munkásnak vagy takarítani vagy konyhára.. Nyilván nem lesz egyik sem multimilliomos az útszéli strihelésből, így kell valami munkát találniuk. Biztos van kivétel aki a jogot végzi el utána, meg olyan is aki fog egy pasit és az eltartja de gondolom az 1000bol egy vagy annyi sem.

2022. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem sokáig, mert gyorsan öregednek/csúnyulnak, kb 35 éves korukig. Utána már nem èri meg nekik, inkább elmennek valami trágya munkára, mint ahogy ìrták előttem. De persze ezeket a munkákat nem bìrják sokáig, mivel èletükben nem dolgoztak, előbb-utóbb hajlèktalanok lesznek, és persze nem èlnek sokáig utána.
2022. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a #6. is írta.


Amúgy azt hallottam, hogy a szépség szakmákban is van exprosti szép számmal.

Fodrász, körmös.


Meg persze a szokásosak, gyár, eladó, takarító.

2022. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan 24 éves korukig üzik az ipart. Utána meg folytatják!:-)
2022. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
:))))))
2022. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!