Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozod fel hogy elmegy...

Hogy dolgozod fel hogy elmegy az életed amíg más meg tök boldog?

Figyelt kérdés

Tegyük fel incel vagy. Nincs senkid 15 évesen, 20, 30,35 évesen….


Mikor telik meg a pohár a sikertelenséggel?


2022. júl. 13. 16:16
 1/6 anonim válasza:
93%

Sok ember a Földön csak álmodik egy "elmegy" átlagmagyar életről.

Honnan tudod, hogy aki nem incel, az biztosan boldog?

2022. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Hat elj ugy h boldog legyel.. rajtad mulik
2022. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem valahol azt kell(ene) megérteni, hogy nincs abszolút boldogság. Mindenkinek vannak az életében hullámhegyek és völgyek. Nyilván a hegyeket meg is kell mászni és nem csak a völgyben ücsörögni.


Attól, hogy párod nincsen, még lehet közel ugyanolyan boldog és teljes életed mint bárki másnak.

2022. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk kezdj el dolgozni magadon.

[link]

2022. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok incel, hanem nő vagyok, a 30-as éveim végén. Az utóbbi 5-6 évben már csak rövidebb párkapcsolataim voltak, és pár hónapja megint egyedül vagyok. Őszintén? Elég szar. Persze, igyekszem örülni a barátaim boldog családi életének, de egy idő után nagyon nehéz, amikor csupa olyan dologgal dicsekszenek, amiről én csak álmodom. Nyilván próbálok a saját ügyeimmel foglalkozni, de azért vannak rossz időszakok bőven, amikor el vagyok keseredve.
2022. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
40 vagyok férfiban, mostanában kezdem felfogni, hogy mi a helyzet körülöttem, pont, hogy elb*tam sokmindent. Kissé bánom, de az az érzésem,, talán így jobb mindenkinek.
2022. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!