Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember elmegy mások munkahelyére, kapásból 10 ember csinálja neki a hamburgert, a saját állásánál az embernek, van mikor több osztályon nincs dolgozó beosztva, meg alapból kevesebb ember áll rendelkezésre?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem.
2022. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Te miről beszélsz?
2022. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam más munkahelyén. A kutya nem csinált nekem hamburgert. Most irigy vagyok, hogy más meg bemegy egy idegen munkahelyre és hamburgert kap.
2022. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg arra céloz, hogy ha te elmész egy ismerősöd munkahelyére akkor ott látszlólag több ember van ott akik ráérnek és lesik minden óhajod, tehát több embert osztanak be a munkára mint amennyit méne, miközben a saját munjahelyeden meg alig van ember.
2022. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a mekiben is ezt tapasztaltam. Viszont ott fizettem érte. És gyorsan el is készült a hamburgerem ^^
2022. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez a rébuszos megint, bacca meg🤦🏼‍♀️
2022. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem csak a hamburgerek miatt, hanem a beosztás ami felelősséggel jár. De a fizetéskompenzáció miatt előfordulhat, hogy 10 vagy több is akár.

Ebbe vagy belenyugszol, vagy nem és akkor inkább hotdog - de ott már a főnökségé a döntés.

2022. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Más munkahelyén mindig van. Nem szoktak eleget, de az 8-10. Saját osztályon végleg behozzák. Melegszendvics uborká al, ha kólát nem kérsz.
2022. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 puritan ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező természetesnek veszi, hogy mindenki a mekiben, vagy a burgerkingben dolgozik.
2022. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!