Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is már gyomor görcse...

Másnak is már gyomor görcse van a fenn álló helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Itt a háború, az pénz egyre romlik, most ez az energia cuccost is behozták. Már ha meghallom, hogy megy a TV, menekülők előle, nem tudok vidám lenni gondtalanul, mert ilyen rossz a helyzet.

Sajnos kizárni nem tudom, szüleim beszélnek róla, férjem is sokszor beszél ezekről, azt meg nem csinálhatom, hogy strucc módjára vágom a fejem folyton homokba.


2022. júl. 14. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Azért gyomorgörcsöm nincs. Mondjuk nagyot néztem. Először a keddig KATÁ-s adójogszabály-módosításon (érintett vagyok), utána meg rezsiváltozáson.

Esetleg holnapra még a benzin-ársapkát is levehetnék, hogy teljes legyen a hét szépsége. (No, csak vicceltem!) :-)))

2022. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves egyes válaszoló! Ja azon én néztem, bár engem nem érint, de attól függetlenül hatalmas nagy kitolás a szememben, és így is tovább viszi feljebb az árakat, na meg, hogy hány család/ember megélhetése kerül(t) veszélybe.

Apukám is KATA-s de őt talán nem érinti.

2022. júl. 14. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem, 2 éve amikor beindult a világon ez a műbalhé akkor idegesített nyomasztott akkor meg tavaly kicsit . Nem érdekel, ez van nincs mozgástér , az utcai tüntetés hasztalan . Tudatos leszegényités és népirtás zajlik, egyik bizonyitekát eltüntették a Georga kőtáblákat .
2022. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, a politika elnyomó diktatúra , demokrácia mese, két kaszt letezik a termelő adózó és az elősködő adószedő. A világon egy dolog van ingyen az egérfogóban a sajt .
2022. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aén életemben volt ennél rosszabb szakasz is, majd lesz valahogy.
2022. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Párom katázott, már akkor váltott amikor elkezdték nagyon emlegetni a témát. A rezsink ha nőni fog akkor nem tudom miből fogjuk kifizetni, pedig jól (átlag felett) keresünk és spórolunk.

Szeretnénk házat venni majd egyszer, de egyre reménytelenebb.

2022. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Sokan játszák el ezt a "Jaj, most mi lesz?" szindrómát, aztán másnap mégis mennek megvenni még egy 150.000-es okitelót, mert "a régi bedöglött, egy ócska, ratyi nyomógombos meg mán a mai világban nem elég".
2022. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aggódok én is de próbálok nem gondolni rá mert úgy sincs ràhatàsom a dolgokra.

Az biztos ha kijövök boltból csak nézek mire fizettem ennyit.

Elképzelni sem tudom aki minimálbért kap hogy él meg.

Mindenkinek kitartást ebben a nehéz helyzetben!

2022. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!