Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Auchanba több esély van...

Az Auchanba több esély van személyesen leadni a jelentkezést mint online? Mert úgy tudom, igen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mondta egy ismerosom.hogy online jelentkezett tobbszor is elutasitottak, arufeltolto munkarol van szo, aztan be ment szemelyesen es a vevoszolgalatnal jelentkezett adtak neki papirt amit ki toltott es aztan fel is vették

En ugyanigy jelentkeztem online, elitasitottak, vajon ha szemelyesen jelentkezek en is ,tobb eselyem van?


2022. júl. 14. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem megér.
2022. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,mivel látják az elhivatottságot,hogy tényleg akarja az aki képes személyesen elintézni,és nem lusta hozzá,hogy vegye a fáradtságot,és dolgozni is jobban akar/tud/fog.Ezért nézik többe azt aki elmegy,mint azt aki az interneten keresztül juttatja el hozzájuk.
2022. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!