Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rébusznál nagyobb eséllyel...

Rébusznál nagyobb eséllyel kap valaki munkát, ha bemegy személyesen az irodába, mint aki "csak" online jelentkezik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi jelentősége.
2013. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző akkor még sosem volt diákszövetkezetben.

Ha személyesen mész, és gyakran érdeklődsz. Hamarabb kaphatsz munkát,mintha hetente 1x online jelentkezel.


Áprilisban már rá kell startolni ezekre mert május végén már felesleges lesz.

2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nyárra keresel, akkor teljesen felesleges bemenni, mert nekünk azt mondták,hogy konkrétan nincs is nyárra munkájuk, és nem is tudják, hogy lesz-e, hanem csak hosszútávra tudnak ajánlani, szóval nézelődjünk a honlapon..
2013. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jobban szeretik azt aki folyamatosan dolgozik es nem csak nyaron


en kilincseltem es a helyszinen mar ala is irtuk a szerzodest

valamint igazodik az orarendhez de ugyesnek kell lenni.

jajj ugy dolgoznek de kedden 7 oram van csak ekkor ernek ki

vagy csak erre a kornyekre tudnek menni, de ha lehetne akkor tudnek dolgozni es ugyis megengedik meg lehet veluk beszelni legalabbis anno en megbeszeltem


az mas kerdes hogy nem lettek a szivem csucskei, de legalabb kaptam penzt. :)))

2013. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!