Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen még fiatal vagyok?...

27 évesen még fiatal vagyok? Úgy érzem elpazaroltam az ifjú éveim,nem jártam bulizni,nem igazán éltem.

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 07:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A bulizás nyugodtan kimaradhat az életedből, de MIT CSINÁLTÁL EDDIG?

Ha értelmes dolgokat, pl. elvégeztél egy egyetemet, dolgozol, akkor nősülj meg (~ menj férjhez). Jönnek majd a gyerekek, lesz ott buli reggeltől estig!

2022. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó formán semmit sem
2022. júl. 20. 11:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12


Még egyébként azzal sincs semmi különösebb baj, feltéve ha élvezted, simán vannak olyan ismerősem akik a 20as éveiket el sozoratozták, videójátékozták neteztek stb volt egy alap munkájuk ami éppen fedezte a szükségleteiket és ennyi.


Persze a kérdésedből úgy jön le hogy te nem élvezted...de még semmiről nem vagy lekésve, ha elmész egy bárba bulihelyre fesztiválra rájössz hogy mennyi korosztályodbeli ember van ott :D

2022. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tambi3 ***** válasza:
100%

Közel hétévtized tapasztalattal és ismeretségikőrrel elmondhatom, hogy meglehetősen "bulizós" voltam... Ifjúságomban a Kálvin tértől a vecsési Kispilótáig volt 30-40 előzenés hely (főleg cigány, bocsánat romazene), s ezek mindig meg is teltek esténként. Én azzal szórakoztam, hogy tud-e a prímás olyat húzni, amit én nem ismerek. Tengersok pénzembe került mire eljutottam oda, hogy nem tudott... És tényleg megszöktettem a műlovarnőt a vándorcirkuszból (néhány napra...). Ennek bizony semmi értelme nem volt, ettől a világ, meg az én anyagi és egészségi állapotom nem javult semmit..., ha eltekintenénk a becsületesen elvégzett munkámtól, akkor feleslegesen éltem.


Nagyon sok olyan embert ismerek, akik velem ellentétben nem jártak mulatni, nem csábítottak el minden nőt aki az útjukba akadt, mégis hasznos tagjai lettek a társadalomnak, megtalálták a hivatásukat, legalábbis azt az állapotot, melyben kiegyensúlyozottak, harmóniában élnek önmagukkal, szinte boldogok. Most már tudom, hogy ez számít, nem a ledöntött alkoholok és nők "mennyisége"...


Egyébként meg előtted az élet, ha tehetném most rögtön cserélnék veled még úgy is, ha mindenem a tiéd lenne... Nem késtél le semmiről, még "lehetsz Úr, lehetsz lump..."

2022. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 librikus ***** válasza:
38%
Manapság ebben a korban alapítanak házasságokat. A legjobb korban vagy!
2022. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De nem akarok még családot
2022. júl. 24. 16:11
 17/17 kokohoho ***** válasza:
100%

27 éves koromra kibuliztam magam, megnősültem volt 3 gyermekem és felépítettem azt a családi házat, amiben most is boldogan élünk a feleségemmel.

A gyerekeim már nagyok, a legkisebb is idősebb kicsivel mint te, de még egyiknek sincs gyermeke, mert még bulizni akarnak és jól teszik! Ameddig én gondoskodtam róluk megalapozták az életüket, tanultak és buliztak, baráti kapcsolatokat építettek, most, hogy kirepültek és dolgoznak, vidáman élik az életüket, mert megtehetik mindazt, amit anyagilag nem tudtam nekik megadni,,,, utazgatnak a világban, siklóernyőznek, búvárkodnak, számítógépes csapatjátékokat játszanak, horgásznak, tivornyáznak és szinte bármit megtesznek, amihez kedvük van.

Ezt csak azért írtam le, hogy nincs megírva sehol, hogy mit, mikor, meddig lehet és kell csinálni!

Éld az életed, teremtsd meg a feltételeit, hogy a magad ura légy és szabadon tehesd ami boldoggá tesz!

2022. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!