Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen még fiatal vagyok?...

27 évesen még fiatal vagyok? Úgy érzem elpazaroltam az ifjú éveim,nem jártam bulizni,nem igazán éltem.

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 07:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Bulizni bármikor el ehetsz, nem tiltja senki. Inkább most menj, nem amikor családod lesz.
2022. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
*el mehetsz
2022. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, még vannak jó éveid :)

Mondjuk nem a bulizástól lesz jó szerintem, de csináld amit szeretnél, engedd el magad kicsit - attól jobb lesz

2022. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Öreg vagy.. de attol még bulizni elmehetsz
2022. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg fejezd már be…
2022. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Te nem tudnál bulizni hiába mennél oda. Mert nem az a típus vagy. Csak állnál ott de nem sok mindent kezdenél magaddal. Hacsak nem iszod le magad. De még lehet az se segít. Ahhoz olyan személyiség kell pörgős életvidám, extrovertált. Te szerintem pont nem az vagy.
2022. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Sőt szerintem max 15 percet lennél ott és eljönnél. Ha sose voltál olyan tömegben lehet rosszul is lennél. De az biztos kellemetlen lenne.
2022. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

"nem jártam bulizni,nem igazán éltem."

Az ilyen félmondatokat mindig szörnyülködve olvasom.


27 évesen már lehetne annyira érett gondolkodásod és értékrended, hogy nem azonosítod az életet a bulival. Mert ami írsz, abból az következne, hogy buli nélkül senkinek nem lehet teljes élete vagy fiatalkora, de sokan tök jól megvannak buli nélkül is, mint ahogy családot sem akar mindenki. Azt tedd, ami neked jó. Ha neked hiányzik a buli, a tömegnyomor és a részegen fetrengés, akkor 27 évesen még arról sem vagy lekésve.

2022. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Semmi baj hogy ha az "életet" "kiélést" a bulizással azonosítja, (ami nem feltétlenül tömegnyomor hányás stb) szerintem.

Ez mindenkinek más, nekem pl motorozás, kondizás stb.


A probléma ott van, hogy 27 éves koráig, valamiért nem tudta ezeket meglépni/kiélvezni, ott valami probléma van amit orvosolni kell.


Még bőven van rá ideje.


Megjegyzem, ez már nem az első ilyen jellegű kérdés az oldalon mostanában...

2022. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem voltak barátaim, #6 miért gondolod ezt?
2022. júl. 17. 05:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!