Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon kajak van...

Magyarországon kajak van neonáci zenefesztivál?

Figyelt kérdés

Tegnap feldobott a YouTube egy ilyen videót ahol ezt ecsetelték hogy milyen beteg is ez meg minden, és láttam hogy amikor mutatták a térképet hogy ezek hol is vannak Azt láttam hogy van egy magyarorszagon is. Ez igaz?


( Félreértéseket elkerülve nem voltam/vagyok/leszek náci.csak szimplán mocsokmód érdekel a téma)


2022. júl. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Van, magyar szigetnek hívják.
2022. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Van itt minden,hallod; a covid előtt a városunk határában volt egy nagymagyar, szélsőjobbos edzőtábor, akik úgy reklámozták magukat hogy "eleged van abból, hogy a magyarokat ELNYOMJÁK, megfosztják az identitásától a liberálisok és AGYMOSSÁK?? Ha te sem vagy birka, csatlakozz hozzánk, 2 héten keresztül átélheted, hogy milyen az IGAZI kiképzés!!"

Mondtam is magamban hogy pfej, mi van itt bmeg...

2022. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nemrég zamárdiban a drótszamár kempingben volt valami skinhead fesztivál. Telex cikkben olvastam csak, meg hogy rendőrségi eljárás indult a rasszista szövegek miatt
2022. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
HOL VAN??? én is mennék...
2023. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!