Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kívánják VV Anett halálát?

Miért kívánják VV Anett halálát?

Figyelt kérdés

A bulvármagazinok nagy slágere a napokban, hogy a fent említett celeb egy ayahuasca-szeánszon szerzett komoly sérüléseket, került kórházba és műtötték.


A reakciók szokásosan érdekesek, a kommentfalak szétszedik, nagy részük a halálát kívánja, drogos ..vázva őt. Amíg kérdéses volt az állapota, a reakciók nagy része arról írt, hogy remélik nem éli túl. Biztos én vagyok a naív, de bármilyen baleset után azért inkább jókívánságokat szoktak küldeni, már ha nem valami gyilkosról vagy másoknak ártó személyről van szó.


Ez a nő nem bántott másokat, az ayahuascáról sokan életükben nem hallottak, azt se tudják mi az. Ami nem bűn, de önmagában nagyon kevés magyarázat ezekre az indulatokra.


Főleg annak fényében, hogy a pár hónapja távozott Berki - akinek az élete vagy milliószor volt kártékonyabb a társadalomra nézve mint a VV-s társáé - túltolta a drogot és messze nem volt ilyen reakció. Sőt, még azok is akik nem kedvelték, megvédték hogy ne bántsák az emlékét, a "rajongóit" pedig egyáltalán nem érdekelte.


Mi történt azóta, mi a különbség köztük?



2022. júl. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Az emberek többsége nem szereti az idiótákat. Hidd el, jobb lenne a világ, ha lenne szelekció és az ostobák csak simán meghalnának.

És nincs köztük különbség. Én nem tudom, te milyen búvársajtót olvastál, de legtöbbön Berki halálának is örültek. Max utána törölték azokat a kommenteket.

2022. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha az ostobák megdöglenének, nagyon unatkozna az a 8-10, aki megmarad.
2022. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

2

Minden ember tud ostoba lenni. De az ilyenek, mint akiről a kérdező is beszélt, IQ-ban nagyon nincsenek ott. :) Pontosabban de, a létra legalján.

2022. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Én hallottam az általad említett szerről, és abszolút nem ördögtől való. Nem gondolom annak, pedig nem élek illegális drogokkal egyáltalán.

Én ezért/és másért sem/ kívánok rosszat ennek a celebnek, pláne hogy pontosan azt sem tudom, hogy ki ő.

Mindenki azzal él amivel akar, addig amíg más ember nem látja ennek kàràt. Ha valakinek ilyesmihez van kedve, akkor felőlem oké addig amíg bódult állapotban nem csinál olyan dolgokat, amik törvénybe ütköznek.

2022. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Üdv az interneten. Inkább az a szomorú, hogy egyáltalán hír, hogy egy ilyen nevenincs senki bedrogozva eltörte valamijét. Nem kell neki rosszat kívánni, szimplán nem is kellene, hogy hírértéke legyen
2022. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kívántam neki rosszat, de könyörgöm 40 éves és nem tudott semmit se kezdeni az életével,csak ilyen facságokat tud felmutatni. Szegény anyját sajnálom, hogy ilyen semmirekellő gyereke van.
2022. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!