Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18-25ev közötti lányok van...

18-25ev közötti lányok van valami furcsa szokásotok, fétisetek, esetleg öltözködési stilusotok, bármi egyéb ami nagyon fura?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez miért tini kategória?
2022. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es ezt a rovatot nem csak a 18evey korig korosztaly sasolja
2022. júl. 18. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nyáron sokszor nem húzok bugyit a szoknya alá.
2022. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
#2 Megszívtad, mert átrakták😂😂
2022. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Van. Gyakran látogatom ezt az oldalt. Szégyellem, de függő vagyok.
2022. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Teli vannak ilyen fétisekkel, megnézed az instájukat mindenük kint van és egy rakat piercing, gagyi tetkó, gagyi pózolgatás, tiktokozgatás, onlyfanskodás. + egy rakat dolgot dugnak a puncusukba gyerekkoruk óta.
2022. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak fekete színű ruhadarabokat vagyok hajlandó felvenni és mindig nagyon fiúsan öltözködök. Mindig egyszerű pólót, nadrágot és sportcipőt viselek. Semmi pénzért nem lennék hajlandó színes vagy nőies ruhákat hordani.

Meleg ruhákat sem veszek fel soha, ugyanis én képtelen vagyok fázni. Még mínusz fokokban is csak azért hajítok magamra egy fekete pulóvert, hogy elkerüljem a feltűnést. Kabát, sapka, sál, csizma, meg kesztyű nem volt rajtam már vagy 12 éves korom óta, de a magamutogató öltözködést is elítélem.

Ezen kívül az a szépségideálom, ha valaki hozzám hasonlóan öltözködik és fekete a haja, sötétbarna a szeme és falfehér a bőre. Ez szerintem magában is épp elég furcsa, de a külsőmön kívül vannak más olyan dolgaim is, amiket a legtöbb ember nem hajlandó elfogadni.

2022. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!