Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki minden...

Van egy fiú, aki minden szempontból megfelelne, de vele nem jött össze. Félek, hogy ezután mással sosem fogom ugyanezt érezni?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok még, mégis csak az jár a fejemben, hogy lehet, hogy soha többet nem fogok hasonlót érezni mással, mint vele. Bele se tudok gondolni, hogy valaki más felé nyissak, miközben ő lehet egy másik lánnyal van. Ebbe komolyan bele lehet őrülni. Mit csináljak?

(Párkapcsolati tanácsadást kérlek titeket ne adjatok, mert bonyolult a helyzet és ezt nem megoldani kellene, hanem elfelejteni.)



2022. júl. 18. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A felejtésben csak az idő segít. Máshogy ezt nem lehet megoldani. És biztosan találsz magadnak valakit, több millióan vannak ezen a világon.
2022. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja nem segít az idő. :( Folyamatos csak rajta agyalok, minden reggel eszembe jut stb.
2022. júl. 18. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha elveszitesz valakit mindig ezt érzed! Majd idővel elmúlik a szerelem érzés és tudsz majd másra gondolni, akit ugyan úgy fogsz majd szeretni!ezzel mindenki îgy van!
2022. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennyi idő akkor még normálisnak számít?
2022. júl. 18. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

De ha nyitnál más fiu felé könnyebben menne a felejtés

2022. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudok nyitni, meg nem is igazán van kire nyitni jelenleg.
2022. júl. 18. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgyan olyat, szinte biztos, hogy nem fogsz érezni, de hasonlót még érezhetsz és az úgyan olyan jó/rossz lesz. De azt ne azonnal várd, elkell telni-e valamennyi időnek. Ismerős a helyzet, amibe vagy. Átéltem hasonlót. Elfelejteni nem hiszem, hogy elfogod. Csak nem fog idegesíteni már és egyszerűen már nem érdekel és nem foglalkozól vele. Elhiszem, hogy idegesít, hogy más lánnyal lehet, ezzel sajnos soha nem tudtam én se mit csinálni. Egyszerűen erősebbnek kell lenned, mint ezek a gondolatok. Ki kell bírni őket. Esetleg próbáld elterelni a figyelmed valamivel, hogy ne mindig ezen agyalj. Utálom ezt hallani, de nekem is mindig ezt mondták, amikor szerelmes voltam valakibe.
2022. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha gondolod, írj nekem privátban. Meglátom mit tudok segíteni :)

De ehhez fontos lenne, hogy mindent elmesélj részletesen. Hiszen mint írtad bonyolult.

Kedves 3 válaszoló:Nos, bárcsak ilyen egyszerűen menne mindig. De aki igazán szerelmes, annál nem így működik ahogyan te elképzeled. Máskülönben még igazad is lenne.

2022. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!