Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire hamis a hangom?

Mennyire hamis a hangom?

Figyelt kérdés

Igen..tettem már fel kérdést de viszont ennél a dalnál nem tudom eldönteni,hogy passzol-e a hangomhoz vagy sem.

Ti mit gondoltok?


[link]


2022. júl. 19. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelentkezz az X-faktorba!

Nagy sikerek állhatnak előtted

Nagyon szép a hangod!

2022. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a hangod, azt hiszem, korábban már én is hallottam itt. Kicsit most elnyomja a háttérzene, de egyébként csodaszép.

A tehetségkutatókat nem javaslom, de ha lenne egy youtube csatornád, én biztos hallgatnálak. Nagy nézettség esetén abból kijön egy egész fizetés. Megérné foglalkoznod vele, főleg, ha élvezed is.

2022. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs digitálisan belenyúlva, akkor nagyon szép a hangod, viszont erőtlen, érdemes volna képezni.
2022. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép a hangod.Legyen kicsit több önbizalmad mert más fele ennyire nem tud énekelni sem ilyen jó angol kiejtéssel nem rendelkezik és mégis el van magától ájulva kb.a semmire míg te tudsz énekelni méghozzá jól.

A youtube csatorna tényleg egy jó ötlet.

2022. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Amatőr énekeseknek szóló fellépéseket javasolok inkább. Persze miután egy énektanár felkészített erre, mert közönség előtt, profi hangtechnikával más, mint otthon a négy fal között.
2022. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös

4 éves korom óta énekelek színpadon is :)

Én csak arra voltam kíváncsi,hogy ennél a dalnál mennyire hamis..illetve mennyire passzol a hangomhoz ez a dal.

Mert belülről teljesen máshogy hallom.

2022. júl. 19. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezért szokott lenni monitor, hogy halld magad kívülről is.
2022. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hamis. Hangnemben is vagy. Szép hangod van. Énekelj!
2022. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol szoktál fellépni? Elmennék megnézni élőben. Bárhova Magyarországon belül.
2022. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!