Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj, vagy legbelül...

Velem van a baj, vagy legbelül mindenki ezt érzi?

Figyelt kérdés

Én elég sokat foglalkoztam már önmagam fejlesztésével. Amikor elkezdtem, akkor azthittem ennek lesz egy vége, lesz majd egy pont, mikor megnyugszom és rendben leszek. De ahogy telik az idő, mindig visszakerülök ugyanabba a lelkiállapotba, ahonnan indultam és úgy érzem semminek nincs értelme.

Én viszonylag jó életet élek, van egy egészen jól működő párkapcsolatom, vannak céljaim az életben. De valahogy az igazi motiváció nincs meg bennem az életre, s legbelül arra vágyom, hogy legyen végre vége.



2022. júl. 19. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha én jó életet élnék és lenne egy jól működő párkapcsolatom, akkor áldanám az eget. Meg kéne tanulnod értékelni a dolgokat és akkor rendben lennél.
2022. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet megtanulni értékelni a dolgokat?
2022. júl. 19. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj bele, hogy milyen lenne ha elveszítenéd őket.
2022. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Gyere el velem, aztán mutatok olyan helyeket kis hazánkban amitől újra értékelni fogod a dolgaidat és hálát adhatsz hogy te nem ott élsz.

Akár elmehetünk túrázni több napra sátorral, ott is rá tudsz többeni dolgokra.

Utazz el egyedül egy időre,aztán majd egy idő után még jobban fogod értékelni azt hogy van egy jó kapcsolatod.

2022. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez egy személyiségtípus, sokan vannak így, talán a halálvágy nem ilyen egyértelmű mindenkinél, de a többi stimmel: elégedetlenség, bizonytalanság, boldogtalanság. Nehéz ezen változtatni.

A rendszeres sport segíthet, ad egy másfajta energiaszintet.

2022. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Véletlen se érd be kevéssel,ne tanulj sikertelen látszathála guruktól!

2022. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!