Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajtam kívül más se örül...

Rajtam kívül más se örül annak, ha valakinek tetszik?

Figyelt kérdés
Persze örülök annak, ha egy olyan nőnek tetszem aki nekem is tetszik, de ha valaki nem tetszik vagy nem igazán tetszik, olyan tök semleges nekem, nem tudok örülni ennek. Barátaim furcsállják ezt és gondoltam megkérdezem, hogy ennyire nem normális ez?
2022. júl. 20. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ebben.
2022. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha valaki olyan mondja neked, hogy tetszel neki, aki neked nem, akkor ettől nem fogod megszeretni. Inkább itt azzal lehet probléma, hogy olyantól viszont kevesebbszer látsz érdeklődést, aki neked bejön. És ennek a 2 tényezőnek az aránya lehet kissé lelombozó.
2022. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így van! Lehet, ha többször tetszenék olyannak aki nekem tetszik, akkor értékelnék minden tetszést. De így minek örüljek? Sőt inkább rosszul esik.
2022. júl. 20. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen, ha olyannak jövök be, aki nekem nem (sajnos ez gyakrabban előfordul), mert nem akarom megbántani, nem akarok neki csalódást okozni, de ha nem jön be akkor nem tudok mit csinálni…
2022. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!