Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha fel hagyok ezekkel és...

Ha fel hagyok ezekkel és szintet lépek?

Figyelt kérdés
Tehát ha lefogyok, (van egy kis sör has) felhagyok a cigizéssel és a sör ivással, fejbe rendet teszek, és elkezdek gyúrni keményen , legalább is hogy jó testem legyen, akkor több esélyem lenne a nőknél meg több önbizalmam lenne?
2022. júl. 20. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Álmodik a nyomor klasszikus esete.
2022. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre!
2022. júl. 20. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Szard le a nőket, nem érnek egy forintot sem.
2022. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, és kiderül.
2022. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Minek a gyúrás....

Az eleje rendben van, hogy elhagyod a káros szenvedélyeket.

De miért csinálsz bohócot magadból...?


A normális lányoknak nem az izomkötegek számítanak, hanem ami a fejedben van...

2022. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezik minek a gyúrás... még pontosan kiszámolt étrenddel, kimaxolt regenerációval és edzéssel is hosszú idő mire látszódik valami. Vannak akik lejárnak 10 éve és nem mondanád meg róluk, mert össze-vissza csinálják. Szóval ez nem úgy megy, hogy túl izmos leszel, de ha normálisan csinálod pár év alatt össze lehet edzeni egy tisztességes kinézetet, ami sokat dob az önbizalmon. Azon a szinten már ismerősöktől is kapni fogod a bókokat.

A normális lányt nem fogod izgatni 50 kilósan vagy a hordó méretű hasaddal sem, mindenkinek számít a kinézet, nem bűn.

2022. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

A többiekkel ellentétben én aztmondom hogy határozottan igen.. Bàr én nő vagyok, de átmentem már ezen a lelki játszmán mikor 25 kilót fogytam..


Nemcsak azon a pár minusz kilón (esetedben pár +kiló izmon) fog megakadni az emberek szeme, hanem a megváltozott kisugárzáson.. Hogy egy olyan ember vagy aki tetszik magának és rendben van az önértékelése.. Ez a legfontosabb, nem csak a párválasztásban.. És ha te úgy érezed hogy edzened kell tedd azt..


Adj magadnak egy évet ,1 teljes évet amikor mindent megteszel a helyes táplálkozásért és a kitűzött edzésért..El kell fogadni hogy ez egy hosszú folyamat,DE MEGÉRI, mert egész másképp látod majd a világot..

2022. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban sikerül legyőzni a negatív dolgokat, kitartóan csinálod azt amit szeretnél elérni akkor valószínűleg sikeresen fogsz haladni a céljaid felé.
2022. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdesz edzeni, nem fogsz annyi sört inni, meg leteszed a cigit végleg pozitívabb kisugárzásod lesz, és valószínűleg több nő oda fog rád figyelni.

A hármas megy egy tipikus irigy, 30 éves szűz farkú incel, azért irkál ilyeneket.

2022. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem az a lényeg szerintem hogy külsöleg hogy nézel ki hanem hogy milyen a szemilyéséged legalábbis én igy vagyok vele
2022. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!