Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme tanulni és élni,...

Mi értelme tanulni és élni, erőn felül hozni egy szintet, ha nincs lehetőség alkalmazni azt amit tanultál?

Figyelt kérdés
Hiába van szakmája valakinek, sehova nem kell ha pályakezdő, meguntam már az életem is emiatt
2014. jan. 7. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha olyat választottál, amivel nem lehet elhelyezkedni, akkor csak magadat okolhatod.
2014. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1# akkor inkább olyan munkakörbe dolgozzon, amit nem szert, ami nem érdekli?
2014. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*amit nem szeret
2014. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Küzdj és próbálj meg elhelyezkedni benne!


Összes céget spammeld végig az önéletrajzoddal 2 hetente, ahol szóba jöhetnél.

2014. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

ne feltétlenül kezd olyan munka után kutatni, amilyen végzettséged van, mást is kereshez

és nem érdemes megunni az életet emiatt, mikor olyan sok szép és jó van a világon gyönyörködhetnél benne.

pl gyönyörű tájak,állatok nagyon nagy pontossággal működik az űregyetem is

ha unatkozol mert nincs munkád, ne legyél otthon, hanem menj el kirándulni, vagy biciklizni és meglátod jobb kedvre derít

otthon ülni/feküdni/dolgozni elég unalmas :)

2014. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Való igaz, a sport hasznos tud lenni ilyenkor, de pénz nélkül nehézkes és mindig szüleimtől kell kérnem ha úgy adódik
2014. jan. 7. 16:26
 7/13 anonim ***** válasza:

# 2

Nem, de nem kell a hülyeséghez ragaszkodni.

2014. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bumbi02 ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amiknél be kelllátni hogy jó hobbinak, de a megélhetéshez kevés. (ezzel a mondattal töröm össze most több ezer 15 éves rockzenész fiatal garázsbanda-tag álmát)


Másrészt, nem szabad feladni ha az ember igazán akar valamit. És alázatosan kell hozzáállni. Ha először csak "segéd" lehetsz a szakmádban, vállald be azt is, tapasztalatot úgyis szerzel. Én speciel konyhasegédként dolgoztam fél évet, aztán reggelis szakácsként, majd csak utána szakácsként. Viszont így egyrészt alaposabb tudást szereztem, másrészt mindenhova a saját tudásom miatt kerültem be, és sehova se azért, mert ismertem volna valakit. Ma pedig, lényegében alig lenne szükségem egy hétre, hogy munkát találjak...Nekem megérte az a háromnegyed év, amit csak "segédként" dolgoztam...

2014. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni, hogy a kérdezőnek mégis mi a végzettsége.. mert így a sötétben tapogatózik mindenki. Még tippet se tudunk adni, merre próbálkozzon.
2014. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok munkahelyen előny az, ha másban is van tapasztalatod, tehát ahogyan előzőekben is írták: próbálj dolgozni más munkakörökben is, csak kitartás kérdése. Közben pedig keress folyamatosan a te szakmádban munkát.
2014. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!