Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyaki idegbecsípődéssel ti...

Nyaki idegbecsípődéssel ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

3 napja folyamatosan fáj de tegnap már annyira elkezdett,hogy mozgatni sem tudom a nyakamat.

9 évesen Scheuermann kórral diagnosztizáltak amit akkor elhanyagolt anyu és 15-16 évesen pedig már sajnos végbement a csigolyák csontosodása így már nem gyógyítható.

20 évesen már meszesedést láttak a röntgenen.

Sajnos most elkezdtem púposodni is a nyakam alatt és nagyon nagyon fáj a bal karom sokszor és nem tudom balra forgatni a fejemet.

Van itt valaki aki hasonló problémákkal küzd?

Mit tudok tenni?

Ausztriában élek és tegnap elmentem a háziorvosomhoz aki adott egy papírt amivel elkell mennem röntgenre majd utána kell időpontot kérnem ortopédiára.

Ma felhívtam az ortopédiát ahol azt mondták,hogy legkorábban október végére tudnak időpontot adni.

Dehát én most nem tudok mozogni nem 4 hónap múlva.

Most ezzel tényleg kórházba kell mennem?

A legtöbb magánrendelés nyaral..vagy 15-öt biztos felhívtam.

A többi meg 200-300 Euró lenne.

Mit csinálnátok a helyemben?

Ezzel ha bemegyek a kórházba gondolom körberöhögnek….


26/L


2022. júl. 22. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Izomlazítót próbálnék felíratni valahol + izomlazító krémet (sportkrém, Bengay kenőcs). Az idegek regenerálódásához meg B vitamin komplexet szednék. A háziorvosodnak biztosan vannak jobb ötletei is.
2022. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
En izomlazitot meg gyulladascsokkentot szedtem + masszorhoz jartam. Nekem nagy sulyos edzestol lett, azota tobbet melegitek meg nyujtok.
2022. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem operálhatatlan nyaki sérveim vannak, ezek szoktak ilyen panaszokat (is) okozni.

Nálam a Voltaren tabletta és a Mideton (izomlazító) szokott segíteni.

2022. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!