Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egész nap egy ismerősöm...

Amikor egész nap egy ismerősöm se ír vissza Messengeren, még este se, az arra utal hogy senkinek se kellek?

Figyelt kérdés
Nem furcsa az ilyen? Egész álló nap nem írnak vissza meg se nézik
2022. júl. 22. 22:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég lekezelő, megalázó számomra
2022. júl. 22. 22:40
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem azt jelenti. Inkább azt, hogy van életük az online világon kívül is, nem feltétlenül nézegeti mindenki a telefonját percenként. Én mondjuk ha magamból indulok ki, a legtöbb napom úgy telik, hogy elég sokszor a telefonomra nézek, de akadnak olyan napjaim is, amikor sok dolgom van, elvagyok foglalva, és ilyenkor van, hogy egész nap eszembe se jut bekapcsolni a wifit a telefonomon. Lehet nekik is ilyen napjuk volt, ne gondolj egyből a legrosszabbra.
2022. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Lehet csak van jobb dolguk, mint a telefonjukon lógni.

Én pl ha elmegyek valakihez, vagy kimozdulok a városba, akkor rá sem nézek a telefonomra.


Meg van, hogy az emberek nem akarnak beszélni márpedig ha visszaírnak, akkor valszeg te is visszaírsz, amire megint illik valamit mondani. Azzal hogy nem írnak vissza, csak elhalasztják a beszélgetést. Valamennyire gáznak/egészségtelennek is tartom azt a modern mentalitást, hogy mindig mindenkinek elérhetőnek kell lennie mindenki számára, hiszen mindenkinek van internete.

Az még teljesen rendben van, ha 1-2 napig nem szólnak hozzád....


Nem kell túl nagy jelentőséget látni a messengeres beszélgetésekbe; ha élőben jól kijöttök, vagy amúgy gyakran beszéltek, akkor nincs gond.

Ha nem szeretnének, azt gondolom amúgy is éreznéd.

2022. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le,inkább szórakozz,kapcsolj ki ne másokkal foglalkozz.
2022. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Dobtak, másodrendű lettél.
2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az elég rossz érzés,de meglehet szokni,és egy idő után már nem is fog annyira érdekelni.Én erre akkor jöttem rá mikor már egyik haverom se jött hozzám,mert leszoktam a piáról és a drogról.Pedig azelőtt naponta többen is megfordultak nálam.Aztán rájöttem,hogy ha így akkor így,kellenek a francnak az ilyen haszonlesők.
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha több különböző ember is ugyanezt csinálja, akkor valószínűleg ja, okkal nem írnak neked. Ezt kell megtudni, hogy miért.
2022. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen olyan voltam, akit irányított a telefon. Mindig meg kellett néznem ki írt, válaszolni is kellett rá nehogy megsértődjön. Amióta bejött ez a hülyesége a messengernek, hogy láthatják ki mikor nézte meg az üzenetet sok kapcsolat látta kárát. Közben meg csak annyiról van szó, hogy látta az illető az üzenetet, de lehet épp csak megnyitotta és már más dolga volt(pl. anyuja vagy párja szólt valamiért és már el is terelődött a figyelme). Aztán már rögtön jön a sértődés vagy az újabb üzenet mi a véleménye arról amit írt... Közben meg el se tudta olvasni, értelmezni és megfogalmazni a választ. Én is most ilyen vagyok, aki addig nem nyit meg egy üzenetet, amíg nincs olyan lehetőségem, hogy nyugiban leüljek elolvassam és szépen megfogalmazzam a választ. Nyilván, ha látom, hogy eldöntendő kérdést tesznek fel kb azonnal válaszolok, amint látom. A telefonomon rezgőre van állítva a messenger és csak akkor látom ki írt, ha feloldom a képernyőt. Így kevésbé érzek kényszert arra, hogy válaszolni kell azonnal. Felnőtt ember vagyok, ne mások irányítsák kinek mikor érek rá vissza írni. Olyan is akad, amikor megnyitom az üzenetet, elolvasom, de válaszolni már nincs időm, majd másnap. Ha ebből sértődés lesz az az ő baja. Nem igaz, hogy nem lehet megérteni más dolga is van az ember fiának, mint azt az átkozott telefont baszkurálni egész nap. Persze amikor nincs munka vagy gyorsan kész vagyok vele én is többet kockulok, de akkor se a messengeren lógok, hanem a neten böngészek, aztán ha lesz kedvem akkor válaszolok az embereknek.
2022. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!