Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kortársaim! Ki hol tart...

Kortársaim! Ki hol tart jelenleg az életben? 20F

Figyelt kérdés
Kapcsolatban állsz jelenleg, van jogsid, elköltöztél már otthonról, egyetemre jársz vagy dolgozol?
2022. júl. 23. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöztem el, pár hónapig koliban voltam, megyek félévre külföldre tanulni (egyetem)

Kapcsolatom nem volt

Főzni még meg kell tanulnom, ha életben akarok maradni :D

Elmúlt 5 évben minden nyáron diákmunkáztam, így legalább valami tartalék az van, meg nem kb 22-5 évesen, frissdiplomásként fogok életemben először dolgozni

20/L

2022. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és jogsi folyamatban
2022. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jól állnék de most fogok mindent resetelni azért hogy ne itthon kelljen megrohadnom
2022. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kapcsolatom, nincs jogsim, egyedülálló vagyok, egyedül lakom, egyetemre járok és dolgozom. 20/F
2022. júl. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátnőm, jogsim se, otthon lakom, és csak dolgozom.
2022. júl. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van jogsim, A, B és C kategóriás is. Folyamatban van az E kategória is. Esti gimnáziumba járok, mellette sofőrként dolgozok.

Jelenleg 3,5 tonnás kisteherautóval, de van hogy heti 2-3 alkalommal mehetek a 12,5 tonnással is😁

Azt mondják, hogy nemsokára mehetek majd majdnemhogy minden nap naggyal.

Még friss jogsis vagyok, szóval szerintem jó ez így, hogy fokozatosan "ülhetek át" a nagyra.🤷‍♂️

19/f

2022. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, még nem költöztem el és nincs kapcsolatom😅 Viszont főzni, azt tudok😎
2022. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van barátom, nagyon jó a kapcsolatunk, közösen tervezzük a jövőt.


Van jogsim (2-3 éves), de nincs kocsim, csak a szüleim kocsiját szoktam vezetni.


Nem költöztem el, viszont kolis vagyok (ez ilyen félig elköltözés, nem?) és van hogy egy hónapig nem is megyek haza.

A főzés terén lenne hova fejlődnöm, de azért nem halok éhen.


Egyetemre járok, jövőre végzek, aztán megyek mesterre (lehet, hogy külföldre).


Dolgozom is, a munkám az egyetemi szakomhoz kapcsolódik és nagyon szeretem is. Annyira nem fizet jól, de hosszútávon nagyon megéri számomra, mert 21-22 évesen frissdiplomásként lesz 2 év igencsak releváns szakmai tapasztalatom, plusz talán nemzetközi publikációm is. (És a szüleim támogatják a tanulmányaimat, így megengedhetem magamnak a rossz fizetésű munkát vagy hogy nem dolgozom)


Összességében elégedett vagyok.


21/L

2022. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még kapcsolatom, nincs jogsim, szüleimmel lakom, most érettségiztem frissen. Tervben van hogy munkát keresek, de nagyon-nagyon ér bennem az a gondolat hogy vissza kell ülnöm az iskolapadba, és továbbtanulni - Akár szakmát, akár felsőoktatásban. Van egy szakmám most is, de abban nem akarok hosszútávon elhelyezkedni.

Az egyetlen dolog amit így utólag borzalmasan sajnálok az az hogy az eddigi éveim alatt nem fordítottam elég időt a tanulásra. Így is nagyon jó eredményekkel végeztem ugyan, de borzalmasan lusta voltam amit sajnálok.

De kis szerencsével meg tudom fordítani ezt a helyzetet azzal hogy a továbbiakban sokkal több időt és energiát fektetek bele.

2022. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt még párkapcsolatom, jogsim van lassan 2 éve. Szüleimmel élek, és most voltam másodéves egyetemen (5 éves gimi után + évvesztes is vagyok). Tudok és szeretek sütni-főzni, a visszajelzések alapján jól is megy. Több, mint 4 éve van angol felsőfokúm, ami azóta is aktív használatban van.

Németet gimi alatt kellett volna viszont jobban meghajtani, vagyis magántanárhoz járni, ezt bánom, hogy nem hamarabb tettem. Most ezt már megléptem és a B2 a cél, minimum. Autodidakta módon tanulok egy harmadik nyelvet is.

22/L

2022. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!