Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alkohol hatására miért többszö...

Alkohol hatására miért többszörosodik az érzelem?

Figyelt kérdés
Jobban előjön a rossz gondolatok, érzések, hogy az ember egyedül van pedig nagy a család, hogy nem bízhat senkiben. Az anya hiánya , pedig van anyja, hogy irigykedik másra, hogy milyen jó viszonyban van az anyjával, pedig tudja , hogy nem szép dolog az irigység. Hogy nincs senkije mart a saját neméhez vonzódik, és tudja, hogy nem is lesz mert ilyen hulladék senkinek sem kéne.

2022. júl. 23. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
26/l
2022. júl. 23. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oldja a gátlásokat. Elszabadul, amit visszatartasz. Én mindig egyedül iszom, mert akkor elsírom magam.
2022. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem is vannak gondjaim de nem jön elő nekem semelyik. Nem erősiti meg a jó kedvet és nem is gyengití nálam. Azt mondanám hogy te magad vagy depis alkat és nem az alkohol hozza csak elő.
2022. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van csak , amikor iszik az ember akkor az előre tör, vagy lehet csak nálam.

Amúgy ritkán iszom.

Igen csak érzelem mentes életet élek, nem látni rajtam érzelmeket

2022. júl. 23. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fordítva. Én alapállappotban nehezen zarom ki az erzelmeket. Nem mutatom, pókerarcom van, kívülről senki nem venné észre, de belül meg megy a matek meg a szorongás.

Alkohol hatására félre tudom tenni, vagy legalább nem tulajdonítok nekik olyan nagy súlyt. Én se iszok gyakran, nem is szeretnék. Én olyankor nem sírok hanem bealszok.

Ilyen is van.

De nálad igen, meg sokan másoknál is. Amit addig felretettél vagy elnyomtál az most előjön. Valahol szükség van erre is, hátha van olyan lehetőség, ami nem alkohol, és amikkel mégis meg tudod élni ezeket. Pl filmek, ha nagyon beleéed magad a sztoriba, azok is elő tudnak ilyeneket hozni, ha van olyan karakter akivel jobban tudsz azonosulni.

(bocs az ékezetekért, telóról vagyok és nincs türelmem átírogatni)

2022. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz: attól hogy a saját nemedhez vonzódsz nem vagy hulladék.
2022. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!