Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a szeretet megvásá...

Szerintetek a szeretet megvásárolható, vagy legalábbis aki nagyon gazdag annak több lehetősége van tenni azért hogy szeressék?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy szóval: nem.
2022. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Vannak átlagemberek, akiket sokan szeretnek. Aki kevéssé szerethető, akkor is az lesz, ha sok pénze lesz, csak több kullancs akaszkodik rá. A pénzét inkább önfejlesztesre szánja!
2022. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Van 50 ezer alkalmazottam, azok egy része még imádkozik is értem a templomban.Plusz egy szerető feleségem.

M.Lölő voltam.

2022. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én azt vettem észre, hogy lehet, hogy csak közvetve, de a társadalom tulajdonképpen azt tartja jó embernek, aki anyagilag jól áll. Gondolj bele, ha valaki adományoz mondjuk egy segélyszervezetnek vagy állatmenhelynek vagy ilyesminek, akkor ő a társadalom szemében jó ember. Ki tud adományozni? Nyilván az, akinek pénze van. Ugyanígy ha mondjuk önkénteskedsz, akkor is jó ember vagy, de ha a napi megélhetésedért kell dolgoznod, akkor nem teheted meg, hogy önkénteskedsz. Ha segítünk valakinek, az mindig pénzbe és/vagy időbe kerül, és akik szegények és küszködnek a napi megélhetésért, azok nem feltétlenül engedhetik meg maguknak azt, hogy jót tehessenek másokkal. És aki nem tesz jót másokkal, azt nyilván nem is fogják annyian szeretni.
2022. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Pedig nagyon sok emberben őszinte szeretet alakulna ki afelé, aki kifizeti neki a hitelét, vagy kifizeti a halálos beteg gyerekének a magán kórházi ellátását, stb.


Vagy akár csak hogyha veszel egy csajnak egy lambót, ami örömöt szerez neki, simán lehet hogy könnyebben meg szeret, mintha nem veszel neki semmit…


Ha amúgy szerethetetlen vagy, csak a pénzedért nem fog senki őszintén megszeretni, viszont ha nem vagy az, akkor igen, szerintem előnyt lehet kovácsolni a pénzből ilyen fronton is…

2022. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Direktben nem. de ha mondjuk a pénzeden kiváltod a napi 12 órás rabszolgamunkádat, akkor több időd van ismerkedni, több időd van a másik félre és ezalatt kialakulhat szeretet.
2022. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
A hátadmögött ugyanúgy kibeszélnek, le és megszólnak, irigykednek, fújjognak més azok is akiknek juttatsz belőle.
2022. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Még több utàlód van, ha sikeres, és gazdag vagy, mintha csak egy átlag ember vagy. Én nem vagyok gazdag, jelenleg hónapok óta munkám sincs, kapcsolatom se egy éve, és az utóbbi időben rengeteg rengeteg rossz történt velem. Ettől függetlenül van némi vagyonom, amiket nem sorolok fel. Nem 10 ingatlan, vagy 10 autó, szó nincs erről, de fiatal vagyok, és már van egy pici vagyonok, ennyi. Nyilván szülői segítséggel, de ők sem gazdagok! A lényeg az, hogy így is rengeteg az utálóm, és irigyek, akik átkozódnak, meg rosszat kívánnak nekem. Na, aki gazdag az ebből ezerszeresen kap.
2022. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Aki nagyon gazdag, az nagyon sok kutyát/macskát tud tartani max így, egyébként nem.
2022. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!